Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, közületek kik azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, közületek kik azok, akik hosszú távú kapcsolatot keresnek és kik azok, akik szexuális kapcsolatot? (írjatok indoklást és életkort is)

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
hát én ugy vagyok vele hogy majd lesz valami soga nem ugy indulok neki egy kapcsinak hogy hosszú távú vagy sem..majd kialakul..és ha mégsem akkor behúzom a strigulát hogy ő is megvolt:P ez attól is függ hogy mekkora a vonzalom..
2009. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszútávra keresek (nem 2-3 -6 évig) hanem végig!

Én szelídebb, kedvesebb, erkölcsös ffit keresek.


Sok lány van ilyen.

De:

Sok lány van, akinek csak szex kell, ők keresik a macsós kaszanovákat.

2009. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ha nincs barátom, akkor egy helyes, rendes srác alapból bármikor szóba jöhet, mint később komoly kapcsolat. :) Persze van, amikor kevésbé van szükségem egy kapcsolatra, de csupán szexre nem használnék valakit, flörtölgetni gyakran szoktam, max. csókig eljutni, de lefeküdni soha. Szóval inkább hosszú távú kapcsolatot keresek, de mostmár azt sem feltétlenül, csak tengek-lengek. :)

18/L

2009. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én régebben komoly és hosszú távú kapcsolatot kerestem. Most viszont elég lenne egy lazább is, de lehet 2 hónap múlva már más lesz megint:D
2009. dec. 5. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a hosszú távú kapcsik hive vagyok,nagyon ragaszkodó tipus vok,nem tudnám elviselni azt,h lefekszek olyannal aki nagyon bejön,stb.és ennyi volt.ha lefekszünk,akkor az már valami:):):):)
2009. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ebből azt szüröm le hogy a válaszolóknak írsz privátban aszerint a sorrend szerint, hogy ki keres egyalkalmasat, aztán ki többet. jó csel

;) így tova

2009. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én mindig csak a d*gásra hajtok:P
2009. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hosszútávú szexuálisat
2009. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak olyat keresek, akit hosszú távon is el tudok képzelni.

Aki mellett megmaradok.

De persze sosem tudhatom, hogy meddig fog tartani.

2010. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!