Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az újrakezdésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az újrakezdésről?

Figyelt kérdés

...ha mindkét fél belátta a hibáit, változtatott rajtuk?

Azt mondja, látja, hogy megváltoztam, de nem érzi úgy, hogy én lennék az igazi. Viszont hozzátette, hogy lehet csak azért, mert még nem szokta az új "énemet". Másrészt meg "örülne, ha összejönnénk".


2014. jan. 30. 14:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A szakításról mindketten tehettünk, mindketten hibáztunk egy csomót és besokalltunk.
2014. jan. 30. 14:25
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolom erről, h soha többet.... az alapgondok úgyis előjönnek előbb-utóbb...
2014. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az alapgondokon változtattunk
2014. jan. 30. 14:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Valami miatt csak vége lett egykor.. de ha szenvedni akarsz... ehh.. annyi pasi van még világon:)
2014. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom, randizgatok is, de most tényleg megváltozott és amióta újra beszélgetünk, elég sokat gondolok rá... Igazából már nem is érdekelnek mások:S

Pedig tényleg teljesen túl léptem rajta, semmi érzelem nem fűzött hozzá. Ez az énje olyan, mint mikor megismerkedtünk...

2014. jan. 30. 14:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ismerem ezt. Ideig-óráig olyan, aztán minden visszamegy a régibe.
2014. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, csakhogy amikor elkezdtünk újra beszélni, nekem volt kialakulóban valami, amiről ő is tudott, és semmit sem akart tőlem. Tehát semmi oka nem volt tenni a szépet, mondtam, hogy semmi esélye.
2014. jan. 30. 14:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Ok, akkor tapasztald meg a saját bőrödön, most mit mondjak...
2014. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

-.-

Azért írtam, mert minden eset más és ne a sajátodról írj...

2014. jan. 30. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban teszed ha nem erőlteted ezt a dolgot.
2014. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!