Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem fura (egy kicsit)?

Figyelt kérdés

A volt barátommal megint jóba lettünk. Egy ideje barátkozunk újra és beszélgetünk a suliban. Ő minden lánnyal nagyon jól kijön, kedvesen szól hozzájuk.


Engem "Édesnek", "Drágámnak" hív, gondolom csak hülyéskedésből/kedveskedésből. Puszikat küldözget mikor szünetben találkozunk.


Tudom hogy nagyon barátkozna és ez aranyos, vannak más fiúbarátaim és velük is ugyanígy hülyéskedek. De tőle ez egy kicsit fura.


Szerintetek mondjam meg neki, vagy én is szálljak be ebbe a bolondozásba? Nem fognak mások hülyén nézni ránk a suliban, akik tudják hogy mi anno jártunk? Mi a véleményetek?


2014. jan. 30. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, ez egyáltalán nem fura....
2014. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyan ezt csinalta a volt baratnom, irtam neki egy levelet (szet alaztam bene) aztan letorolte mindenrol
2014. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit szeretnél még tőle. Ha újra akarod vele kezdeni de nem zavarna az sem, ha ő csupán hülyéskedik akkor egyszerűen menj bele de, ha nem akarsz tőle semmit akkor lehetőleg közöld vele, hogy belemész a dologba de eddig és ne tovább.
2014. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, megnyugtató tudat egy srácnak az, ha tudja hogy volt csaja nem dühös rá.


Akkor van csak kis komplikáció, ha egyikőtök többet akar a másiktól.

2014. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ő mit akar tőlem de szerintem csak szimplán barátkozik, ennyi :) És én se akarok többet barátságnál. Meg már lassan 1 éve hogy szakítottunk. Ha akart volna eddig is valamit, akkor már simán jelezhette volna, szóval nem hiszem.


Csak az, hogy számomra ez egy kicsit különös. De majd hozzászokok :)

2014. jan. 30. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!