Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok nekem segíteni? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wiwi291 kérdése:

Tudtok nekem segíteni? Egy kicsit fura a helyzet

Figyelt kérdés

Hát névtelenül ask.fm-en bevalotam neki és ő írta hogy tudja ki vagyok én rákérdezte és ő meg leírta a nevem facebookon megkérdeztem miotta tudja ő meg azt válaszolta hogy amiotta rá írogatok facebookon.

De most a suliban amikor elmegyek mellette mindig rám néz és ez olyan fura! Kérek ha tudsz segíteni akkor írj privát üzit!



2014. jan. 20. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
I don't want to live on this planet anymore.
2014. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
I agree with you
2014. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami értelmeset válaszoljatok kérlek és magyarul!!!
2014. jan. 20. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Há mennyé oda hozzá beszélgess vele, szedd fel vagy tudd meg, hogy ő mit érez baaaszki!!!
2014. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
HÁNY ÉVES A KAPITÁNY?!?!
2014. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én tizenkettő a fiú meg tizennégy
2014. jan. 20. 13:27
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
79%

így már értem.

Ha van annyi bátorsága hogy odamenjen hozzád udvarolni akkor hajrá. Ha nincs, akkor meg várd meg amíg lesz olyan srác aki képes erre. Mással nem érdemes kezdeni!

2014. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!