Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a a barátom szakított velem de még szeretem?

Figyelt kérdés
szakított velem és azt mondta h én tudom h miért de nm tom és irtam neki facebookon de nem válaszol mit csináljak ha szeretem (és az évfolyamtársam is de suliban nm tudunk beszélni mer neki általába kevesebb órája van mint nekem ezér hamarabb elmegy mint én)

2014. jan. 30. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp személyesen keresd meg. Megbeszélitek, aztán mindenki megy a maga útján tovább.
2014. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Szünetben ha arra jön, vágd hozzá a kajádat.. lehetőleg lekváros kenyér legyen...
2014. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de az a baj h nm akar szóbaállni velem
2014. jan. 30. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor vagy az van, hogy ilyen gyerekes módon szakít, mert már megunt téged, vagy hallhatott rólad esetleg valami pletykát?

A lényeg, hogy nagyon bénán kezeli a helyzetet, le akar koptatni. Ha érdekelnek a miértek, határozottnak kell lenned.

2014. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valaki bekavart, és most azt hiszi, hogy megcsaltad, vagy ilyesmi. Akkor szoktak ezzel az idióta dumával jönni a srácok, hogy "tudod te, miért"..

De az is lehet, hogy egyszerűen már nem szeret, vagy nem érzi jól magát veled, és egyszerűen ezt nem tudta a szemedbe mondani, és így könnyebb volt neki. Még egy kicsit próbálkozz, hátha meg tudjátok beszélni, de ha nagyon nem hajlik a dologra, akkor inkább hagyd. Felesleges olyan szekér után futni, ami nem vesz fel. Akkor nincs mit tenni, mint elfelejteni és továbblépni.

2014. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
másnapra összejött egy nagyon gáz csajjal (aki az évfolyamtársunk) de sztm azér vele mer ő biztos igent mondott neki de biztos azér mer minél gyorsabban el akar felejteni
2014. jan. 31. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!