Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 2 hete szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 2 hete szakított velem, azt mondta már több mint 1 éve nem szeret, a féltékenységemmel kiöltem belőle minden szeretetet. Én viszont szeretem őt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
3 éve távkapcsolatban éltünk, fél év múlva már együtt lehettünk volna...de azt mondta hogy attól még segít nekem kimenni külföldre. Nagyon el vagyok keseredve
2013. febr. 28. 06:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát már semmit. ha egy éve nem szeret, akkor most már kicsit késő.
2013. febr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
mikor fél év múlva kimegyek külföldre oda ahol ő van nem lehetséges hogy újra belémszeressen ha látja hogy már nincsenek meg azok a tulajdonságaim amik miatt kiszeretett belőlem?
2013. febr. 28. 06:18
 3/21 anonim válasza:
Csak azt tudom javasolni,Ne féltékenykedj Annyit ha nincs rá okod,akit lehet úgyis visznek, szóval kár aggódni,akit Nem Az vd marad , és ha Nem haraggal váltatok el akkor még belédszeretet
2013. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mit követtél el?


Volt akit a férje lehallgatott a barátnőivel, és terrorizálta, követelőzött, meg akarta szabni hogy hová mehet és hová nem. Mindezt féltékenységből.


Mindenki azt mondta a csajnak, hogy meneküljön míg nem késő.

2013. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Én is így jártam az exemmel. Nem sikerült visszaszereznem mert talált valaki mást így esélyem sem volt bizonyítani a későbbiek során. Egyébként ez nagyon béna indok, aki ennyitől kiszeret belőled annak a szeretete olyan gyenge lehet mint a reggeli harmat! Jobban jártál így. Majd találsz valakit akit te is jobban szeretsz.
2013. febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

"aki ennyitől kiszeret belőled annak a szeretete olyan gyenge lehet mint a reggeli harmat"


NEhogy már a srác legyen a hibás, hogy egy ne normális, idegbeteg p*csa volt a barátnője. Igenis az ilyen elcseszett, alaptalan fétékenykedés kinyírja a kapcsolatot.

Tanulság: legközelebb talán nem leszel ennyire degenerált.

2013. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Kedves hölgy válaszoló.

A féltékenység megölhet egy kapcsolatot. Nem is tudom már megszámolni, hány hozzád hasonló féltékeny nőszemélyt vágtam ki 2 hét után mert igyekezett megszabni minden lépésemet...

Ez nem béna indok, hanem valóság.

2013. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ha egy kapcsolatban korlátozva van a szabadság, az a kapcsolat már meghalt.
2013. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, lépj tovább, ne alázd meg magad, legyen már életed, éld a mindennapjaidat... :D
2013. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Mi a francért kellett lepontozni? Én sem azt mondtam, hogy nem árt a kapcsolatnak de soha nem egy emberen múlik a dolog. Ha a pasi rászolgál és gyanúsan viselkedik akkor igenis TEHET RÓLA, hogy a barátnőjén eluralkodott a zöld szemű szörnyeteg..

Én nem hiszek abban, hogy egy emberen múlna a dolog. Ha nem tetszik a barátnőm viselkedése akkor leállitom. Közlöm vele ha igy folytatja el fogom hagyni!! Az elveszett bizalmat kéne visszaszereznie a férfinak, de erre senki se gondol csak kivágják a csajt.. Miért is?? Mert nem ér annyit a kapcsolatuk?? Ha szeretem a másikat nem kirakom, hanem megpróbálom megoldani a problémáinkat...Csak ezután jöhet nálam a szakitás.

2013. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!