Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, ha egy kelendő nagyon helyes pasi csak alkalmikat akar? Miért várják el a nők, hogy a helyes pasik komoly kapcsolatot akarjanak?

Figyelt kérdés

Mindig hallom a nőktől, hogy a mai pasik mind szemetek, mert csak alkalmi kapcsolatot akarnak.

Hát én valahogy megértem őket, ha én is kelendő pasi lennék tuti kihasználnám, helyességemet és nem kötném le magam egy nőnél, ha sok lányt megkaphatnék. Férfi természet arról szól hogy szórjuk a magvainkat, nem hiába termelődik annyi spermium, amennyi.


2013. dec. 16. 18:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem jog kérdése


kedv kérdése.

2013. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Idióta, gyerekes hozzáállás.

Én férfiként mondom, hogyha választanom kéne 30 jó csaj megbas zása vagy egy komoly, boldog párkapcsolat között, akkor inkább az utóbbit választanám.

2013. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én is egyet
2013. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Érettség kérdése.

A kalandozás is egy életforma, és a komolyabb, akár életre szóló kapcsolat is. Mindkettőnek megvan a maga előnye, és hátránya is. Ez válaszút, egy döntés kérdése, amit meghoz valaki. Ha elég érett, képes meglátni, hogy a tartó kapcsolatnak mik a szépségei, mik az előnyei, és milyen sok szépet élhet át.


Nem várom el olyantól, hogy megértse, aki láthatóan még nem képes rá. (nem életkor függő ez sem)

2013. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Én meg úgy gondolom hogy szánalmas az olyan ember akinek az "élet" bulizást, drogokat, végtelen dugást és hasonlót jelent. Az ilyen emberek csak próbálják becsapni magukat azzal a borzasztó sztereotípiával, "hogy csak élek" miközben szenny, emberekről beszélünk!
2013. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tudjátok ez érdekes kérdés. Vannak ilyen pasik. Viszont vannak olyanok is akik nem vevők az alkalmi kapcsolatra. Én az utóbbihoz tartozok ha szeretek egy nőt teljesen mindegy hogy hány csajt tudnék lefektetni mellette. Nagyon egyszerű hogy miért. Mert nem éri meg. Nekem sokkal többet jelent egy olyan kapcsolat ahol jól érzem magam mint egy jó dugás. Pedig alkalmam lenne rá nem kevés mégsem élek vele. Ennyi a történet ezt mindenkinek magának kell éreznie hogy neki mi a jó.
2013. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ötöske, hozzám jössz feleségül?
2013. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

aki monogám az monogám


még a lazában is az vagyok :(

2013. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

NE Általánosíts. Ezt nem lehet nektek elégszer elmondani.

Amúgy gratulálok a gondolkodásodhoz.

2013. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is kalandozós voltam, és idővel ez megváltozott.

Ezért mondom amit mondok :)

2013. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!