Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a pasimnak hogy megcsaltam az osztálytársammal? Értelmes válaszokat és tanácsokat kérek! 13/L

Figyelt kérdés

18 napja járok egy 16 éves fiúval.Nagyon szeretjük egymást.


Nekem bejön az osztálytársam is.És az osztálytársam akar velem járni és én is.Megcsókoltam és ő pedig vissza csókolt.Az egyik nap elmentem hozzá és ilyen-olyan dolog volt köztünk.Elmondjam a pasimnak vagy ne?



2014. jan. 25. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ha már ilyet csináltál, vállald fel
2014. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
13 évesen ne ilyenekkel foglalkozzál már.Tessék tanulni,különben meg ha már most ezt csinálod jó irányba haladsz afelé hogy tudod mi legyél...
2014. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak egy csók volt és senki de senki sem látta akkor nem!! Én is így jártam amúgy
2014. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
vállald a felelőséget ha már megcsaltad
2014. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen-olyan dolog volt köztetek? Tudok gratulálni, nem csak egy gerinctelen éretlen kislány vagy, de már ribizli is.
2014. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy lehet hogy szereted ot de massal akarsz jarni es megcsalod? 13 EVESEN!! van egy rossz hirem :.egy ri***c vagy :*
2014. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

minden évben egyre fiatalabban kezditek.. még pár év, és az oviban is felvilágosító órákat kell tartani.

pff, hat-hetedikes kislány, akinek melle sincs még félrekúrogat már. üdvözlöm anyádékat.

2014. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyszer történt köztünk és már nagyon megbántam.
2014. jan. 25. 18:44
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, hogy megbántad!

Ennek ellenére szakíts a "pasiddal", ugyanis nem vagy érett egy párkapcsolatra, felelőtlen vagy és nem törődsz az ő érzéseivel, ráadásul egyáltalán nem is szereted. Nem elég a "tetszés" ahhoz, hogy járj valakivel, ha közben simán elcsábít egy másik tetsző fiú. 13 évesen egyáltalán nem a pasizáson meg a szexelésen és a másik megcsalásán kéne járnia az eszednek.

2014. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kamu. És nem csak azért, mert nyilvánvaló, de egy 13 éves csaj nem így ír.
2014. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!