Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Valaki aki egyedülállo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valaki aki egyedülállo az költözne velem vagy lakna velem albérletben Veszprém megyében? 19/f

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm albérlő társ kereső oldalon hirdetett (talán lakótársat keresek címűn), és egy lányt talált, bár neki nem ez volt a kikötése :). Ha komolyan kell, próbáld meg ezt, googliból biztos többet tudsz majd :). Bár sztem legegyszerűbb ha az egyetemen (mert gondolom amiatt kell) kiraksz hirdetést :)
2014. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne erőlködj. Nem így fogsz szexre szert tenni.
2014. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a lány lakótársnak kell,nem szerelem,járásra,és szexre amugy. ismeretség max sima barátság lenne nem több. első köszi megprobálom hirdetést.
2014. jan. 31. 13:26
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
De miért pont lány?
2014. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
nappal húgom, este dugom alapon.
2014. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
lány és egyedülálló... És semmi egyéb terv vele... Hmm
2014. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a Jóbarátokból idézzek:


"Keresek női lakótársat, nemdohányzót nemcsúnyát"

2014. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lányokkal jobban kijövők,meg megszoktam a társaságukat.nem feküdnék le vele nem szeretkeznék. csak sima barátság,lakotársi viszony ilyesmi lenne más nem.
2014. jan. 31. 14:06
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Tiszta negatívak az emberek. Ha egy fiú egy lány lakótársat keres miért az az első, hogy meg akarja dugni? Eszükbe sem jut a kérdező által írt ok. Ha majd egyszer odajutok, pontosan ezért fogok én is női lakótársat keresni. Még jobb volna akár egyedül is mint egy férfival, csak egyedül egy lakást fenntartani képtelenség. Egy férfi mellett nem érezném jól magam, egy nővel teljesen más. 23/F
2014. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze! Tudod ki hiszi ezt el!
2014. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!