Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire tolerálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire tolerálnátok, ha a barátnőtök 2 fiúval lakna 1 albérletben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden: Szeptembertől kezdem az egyetemet, és két fiúbarátommal lebeszéltem, hogy lakhatnánk egy albérletben, pénzben jól kijönnénk, még úgy is, ha a központban lévő albérletet találnánk, mert nem igazán ismerem ki magam Bp.-en, megkönnyítené a dolgom, ha nem kéne sokat utazgatnom. Jóban vagyok velük, 1ikük 5-6 éve legjobb barátom, másikat nemrég óta ismerem. A legjobb barátommal soha nem volt köztünk semmi, ugyan elég csajozós,de rám sose hajtott. A másiknak kiderült h tetszettem, de nem mert kezdeményezni, mert akkor barátom volt még. Nekem ő nem jön be, magyarul egyikükkel se lenne semmi,ez fix!


Ha lenne egy barátom,akivel komolyabban gondolnám,mit szólna ehhez? Tudom nehéz szitu, de nekem így jön ki jól pénzből, mert nem vagyunk valami gazdagok..


18/L


2014. jan. 26. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Semennyire...megy a levesbe
2014. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Galaxis. ***** válasza:
93%
Úgyis lefekszel valamelyikkel! Előbb vagy utóbb...
2014. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám megszokni, nem hinném el, hogy ne találhatott volna 2 lányt lakótársnak. Pláne így nem menne, hogy az egyik fiúnak régebben tetszettél és hajtott is volna rád...
2014. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Nálam felejtős az ilyen lány... Nálam alapból kizárt, hogy egy lány rajtam kívül más pasikkal bárminemű kapcsolatot tartson fent...
2014. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs garancia, hogy nem is lesz a jövőben semmi közted és a másik 2 srác között, ezért nem vonzz ez a helyzet...


Tegyük fel, hogy a pasid vagyok-->Ha tudnám, hogy 100%-ig mellettem vagy és a világ összes pénzéért/jóságáért tehát semmiért sem csalnál meg/hagynál el, akkor nem aggódnék.


Csak ugye semmire sincs garancia, úgyhogy ez hátrány lehet számodra.

2014. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én se viselném el.
2014. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Még egyetem elkezdése előtt kidobnálak, mint macskát szarni.
2014. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
majd ha lesz komoly kapcsolatod akkor gondolkozz el ezen. addig minek ezen agyalni?
2014. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nálam beleférne egy komoly kapcsolatba.
2014. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ha ennyin elcsúszik a kapcsolatunk, mit várhatunk egymástól, ha majd munka miatt napokat, heteket kell távol tölteni? Én bevállalnám, és ha ezen elcsúsztunk, akkor nem is gondolhattuk igazán komolyan.
2014. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!