Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme párt keresni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme párt keresni ha egyszer úgy is lecserélik az embert?

Figyelt kérdés
egyik párkapcsolat sem tart örökké, megéri a rengeteg csalódást? sok éves tapasztalat szól belőlem

2014. jan. 31. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem eszik éhen döglik, ha nincs kapcsolata attól még lehet boldog és élheti az életét.


Amúgy osztom a kérdező véleményét! Nem tudhatod mit hoz a sor. lehet hogy most dúl a nagy Love és azt mondjátok egymásnak, hogy soha semmi nem választ szét, azt 2 hónap múlva valakit az utadba vagy az útjába sodor a sort és lelép. Ennyit a nagy szerelemről! Felesleges időpocsékolás! Nem vagyok időmilliomos, így nekem nem éri meg!

2014. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Belőlem is több éves tapasztalat szól, és én úgy gondolom megéri.

Én másképp álltam hozzá mint te. Úgy gondoltam hogy biztos van valahol a világon valaki aki az igazi számomra. Évek folyamatos csalódásai után meg is találtam. Mert nem adtam fel, és mert nem úgy álltam neki, hogy úgysincs olyan aki megfelelő társ lenne nekem, és lecserélne.

Vannak normális rendes partnerek, csak meg kell őket találni:)ennyi.

2014. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!