Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsen valaki! Szeret. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki! Szeret. Vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, 20éves, nagyon tetszik , tényleg elég jól néz ki, és eggyik nap felvett msnre, tök jól elbeszélgettünk, meg elég sokszor irogatja, hogy helyes csaj vagyok, jól nézek ki, meg beszélgetések végén hogy csók, meg hogy szeret, meg ilyenek..

Szerintetek?

Van esélyem??

15éves lány


2009. dec. 5. 22:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy szeretem..
2009. dec. 5. 22:45
 2/9 anonim ***** válasza:
esélyed biztos van, a nem midegy az, hogy mire... félő hogy csak játszadozik veled, ha már 1-2 msn beszélgetés után olyasmiket ír neked h "szeret". de megeshet, hogy nem kamuzik. egy próbát megér, találkozzatok, aztán majd kialakul, de vigyázz, nehogy idő előtt túlságosan beleszeress!
2009. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A te korodban legyen az első a tanulás, ráérsz még ezzel 2-3 évet!
2009. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaj, ne már ezzel a ráérsz még s tanulj dumával. A szerelem jön és kész, s a tanulás attól még nap mint nap jelen van az életében (sőt egész életében).

A lényeg, ne ess csapdába, óvatosan a sráccal, ő már elég idős, s lehet egy nagy játékos. Az idő úgyis kiforrja.

2009. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Vigyázok :)

2009. dec. 5. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos, lenne egy kérdésem, hiszel te a természetfölöttiben? Ha nem, akkor megkérdezném, hogy minek teszel föl ilyen kérdést, hisz nem vagyunk gondolatolvasók!
2009. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyéni véleményt kértem, nem konkrét választ..
2009. dec. 6. 00:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Esélyed van,tetszel neki,de ahhoz hogy szerelmes legyen beléd ahhoz találkozásokra van szükségetek,de az esélyed megvan ugyhogy sok sikert,csavard el a fejét:)
2009. dec. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2009. dec. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!