Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párommal, ha kicsit kevesebbet tudunk találkozni, akkor mindig összekapunk valami apró dolgon, amit végül felfújunk, és egymáshoz dobálunk rosszabbnál rosszabb mondatokat?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve és 3 hónapja vagyunk együtt. Ez a 2 év, 3 hónap nagyon boldogan telt/telik. Voltak mindig apróbb vitáink, de mindig áthidaltuk, megoldottuk. Most pedig már 4 hete(vagy több hete) mindenen összekapunk. Igaz, manapság csak hétvégén tudtunk találkozni és akkor is keveset tudtunk együtt lenni (idén érettségizem, ő dolgozik). Szóval most jutottam el arra a pontra, hogy nem tudom, mi tévő legyek... tényleg mindenen fennakad és néha már lekezelő is és van, hogy csúnya dolgokat vág hozzám... "Nem ő való nekem stb". Ez az oldala egészen taszító, ha belegondolok, hogy velem akar együtt élni (és én is vele), viszont, ha összekapunk és ilyen vitáink lesznek, akkor abban tönre fogunk menni. Ez azért annyira fájó, mert SOHA nem voltam még senkivel sem ennyire boldog, mint amennyire vele szoktam. De amennyire boldog vagyok olyankor, annyira szomorú vagyok, ha bántjuk egymást...

2014. jan. 31. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

mint ha én írtam volna a kérdést. Keveset találkozok a párommal és a kevés idő is veszekedéssel telik. Ekkor jön a tűnj a szemem elől utállak, gyűlöllek látni se akarlak. Utána békülés kis ideig nyugalom majd megint ugyanez. 2 évig én is elvoltam a párommal utána kezdődtek a viták most 6 éve vagyunk együtt. Se vele se nélküle. Na de a lényeg szakítsatok több időt egymásra menjetek el kikapcsolódni stb. Nem tudom mennyi idősek vagytok de a vita senkinek sem hiányzik

25f

2014. febr. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!