Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek félreismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félreismertem volna és ettől ő most rosszabb ember, vagy ez a "természetes"?

Figyelt kérdés

A barátommal tavasz vége felé szakítottam, utána én összejöttem egy sráccal nyárra (közben az előző barátommal továbbra is jóban voltunk, tudott erről mindent.)

Viszont ő végig azon volt, hogy engem visszaszerezzen, és azt mondta, hogy ő nem kavar senki mással, nem is lenne képes mással lefeküdni, úgyis végig rám gondolna közben blabla... persze tudtam, hogy ez így kamu, és pusztán ilyen okból kifolyólag úgyis lefeküdne bárkivel... ezzel szemben a valóság az, hogy vagy 4 csajjal is volt ilyen szexkapcsolat-féle dolga párhuzamosan. Én sose kérdeztem tőle ilyeneket, mindig spontán magától mondta azt, hogy nincs senkivel semmi.

Egyrészt, nem értem, hogy miért hazudott? Szerintetek? Ez elnézhető, vagy ne legyek ennyire naiv?

Másrészt... ez milyen értékrendre utal úgy mégis, hogy ennyi csajjal csak úgy mindenféle érzelem nélkül, ráadásul nem is jó csajok, szóval kb lyuk-lyuk alapon gondolom...

Viszont ennek ellenére tudom, hogy szerelmes, ezeknek a nőknek is állandóan erről beszélt, hogy engem vajon hogy szerezhetne vissza, stb (mikor szóba hoztam neki a témát, akkor megmutatta velük a beszélgetéseit, onnan tudom). És én sokkal inkább ilyen mélyebb érzésű embernek ismertem meg... eléggé csalódtam benne, hogy mégse az... vagy ez a férfiaknál ennyire máshogy működik?


2013. nov. 29. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azt mondta amit hallani akartál, mellesleg te is biztos keféltél a nyár folyamán szóval nem értem mi a bajod. Az meg, hogy milyen lányokkal csinálja az csak az ő dolga. Valószínű úgy próbált felejteni.
2013. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én voltam mással, de ezt tudta is, én őszinte voltam. Ő pedig hazudott erről, pedig nem is kérdeztem, érted, ez itt a fő baj... :)
2013. nov. 29. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem voltatok már együtt és egyébként is joga van hazudni.
2013. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tudod csak a töltött káposzta jó felmelegítve :-)))


hmm érdekes helyzet, inkább birtoklási vágynak tűnik, mint szerelemnek

ha egy pasi tényleg szerelmes, akkor ők sem kefélnek mindenfele

inkább csak zavarja h mással vagy és ezért ilyen

2013. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen srác aki a képedbe hazudik és fűt fát ígér, amíg mellette mást csinál. Nem bízok az ilyenekbe és te is magas ívről....

Már úgy sem jártok. Ha éppen születik a gyermeke akkor is azt fogja mondani, hogy te vagy a legjobb és miattad mindent megtenne, csak hogy megint ágyba menjél vele.

2013. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!