Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10cm-rel alacsonyabb a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10cm-rel alacsonyabb a párom nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk együtt , ő a szívem szerelme de mindenki cikiz, és anyum is lenéz miatta de inkább őt ítéli el, mert hogy mellém magas férfi passzolna.


175cm 22/L


2013. dec. 2. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem és ne törődj másokkal.
2013. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem úgy értem,hogy csak velem! :D

Hanem csak magatokkal és azzal,hogy szereted.

2013. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de olyan kellemetlen ha megbámulnak az utcán
2013. dec. 2. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

MEgértelek, én 177 vagyok és bár volt már alacsonyabb barátom, mindenkitől azt hallom, hogy "melléd egy jó magas férfi kellene" (jelenleg egyedülálló vagyok). Mondhatnám a sablon szöveget, hogy ne foglalkozz a külvilággal, ha szeretitek egymást, semmi sem számít. De tudom, hogy az emberek véleménye, kritikája, gonoszsága meg tudja mérgezni a legkiegyensúlyozottabb párkapcsolatot is.

Persze próbáld meg nem meghallani ezeket a beszólásokat. De ha ez nem megy és már téged is zavar a dolog, hát akkor gondolkodj el azon, hogy kapsz-e annyi jót a kapcsolattól, amennyi rosszat.


Egyébként meg véleményem szerint nem gáz, bár akadtam már össze olyan fazonnal, aki képtelen volt megbékélni azzal, hogy 2 centivel alacsonyabb volt nálam. Tehát vannak emberek, akiket ennyire foglalkoztat a külsőség...


24/L

2013. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vesztek magasított cipőket, 4-5 cm és a haját zselézitek. Szinte nem is fog látszani.
2013. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 QueenRavenna ***** válasza:
Lehajolás nélkül tudja szopkodni a bimbóidat?
2013. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen, igaz, nálunk csak 5 cm volt a különbség, de ránk is néha érdekesen néztek. Persze elsőre biztos furcsa, mert hát nem ez a megszokott felállás, de ez annyira lényegtelen szerintem.

A családtagokat, barátokat meg lehet kérni, hogy ne ezzel foglalkozzanak, hanem inkább annak örüljenek, hogy boldogok vagytok együtt, hiszen ettől még egyáltalán nem ér kevesebbet a kapcsolatotok. Az utcán pedig mindig is lesznek bámészkodók, nem kell neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani.


21/L

2013. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

égjek a pokol tüzén, de szerintem valóban gáz!

26F

2013. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én egyik barátnőm szintén 175 centi, a férje meg 160. Vígan házasok 5 éve és nem érdekli őket. Szeretik egymást.


Én úgy vagyok vele, ha titeket nem zavar, akkor ne foglalkozzatok másokkal.


Én sajnos ilyen szempontból felszínes vagyok és engem zavarna a dolog. De szerencsére nincs vele baj, mert én szintén 175 centi vagyok, a férjem 190. Pont jó:)


Viszont én párszor megkaptam hogy liliomtipró vagyok. Mert a férjem fiatalabb most 24, és mikor összejöttünk, én vettem el a szüzességét:), meg hogy hogy járhatok fiatalabb pasival meg ilyenek.....


Tudod amikor a 3 évvel idősebb exem, és a 3 év 5 hónappal fiatalabb férjem között mérföldes különbség van a gerincesség jegyében, akkor pont leszarom, hogy fiatalabb. Minket nem zavar és kész.


Amúgy meg, mint a mellékelt példa mutatja, mindig van mibe belekötni azoknak akik annyira unatkoznak, hogy mások életébe próbálnak belepofázni...


27/N

2013. dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 supra01 ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, akkor már maga a kérdés feltevése a GÁZ!
2013. dec. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!