Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmes lettem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes lettem.

Figyelt kérdés
Első látásra szerelmes lettem egy nálam fiatalabb lányba a középiskolámban. Azóta már szinte éhezem, hogy láthassam és ez boldogsággal tölt el, viszont ha nem látom akkor is szinte csak rá gondolok és fáj, hogy nem vagyunk eggyütt. A lánnyal annyi az ismeretségem, hogy láttuk egymást. Nem tudom mit tegyek, nincs merszem odamenni hozzá, mert már törték össze a szívem és nem volt túl kellemes. Nem tudom, hogy bejövök e neki. Mi a véleményetek, mit kellene tennem? 17/F
2009. dec. 5. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen helyzetben vagyok,csak én lány vagyok és egy fiú jön be így.Merj odamenni,de készítsd fel magad,hogy lehet,hogy nem sikerül.De ha meg sem próbálod,akkor rosszul jársz,mert lehet,hogy ez egy jó lehetőség.Én eldöntöttem,hogy hétfőn próbálkozom a fiúnál.

És ne felejtsd:Aki mer az nyer!

16/L

2009. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menekülj minden nőtől mind rossz és .... :'(( na jo szal azt kellne mondanom hogy bátorság és probálj rá nem veszithetsz semmit, max kiderül hogy mégsem neked való. csak most épp nekem olyanom van hogy mind mind hülye... :( és ugyis csak összetöri a szived és hazugság minden amit mondanak hogy szeretnek stb...
2009. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben vagyok,és pont annyi idős vagyok,mint te.Elbűvölt a lány hófehér,szinte már valóságszerűtlenül fehér bőre,sötét barna haja,méz-barna szeme.Alig várom a hétfőt.Amugy az 1. hozzászólónak nagyon igaza van,próbáld meg!

17/F

2009. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
édes istenem, ilyen fiúk miért nem élnek az én közelemben, akik még hajlandók a lánynak a hajára, szemére, bőrére nézni, egyszóval a kisugárzására, nem csak arra, hogy CSÖÖÖCS, és olyat mondanak róla, hogy elbűvölt, nem csak azt, hogy KÚÚÚRNÁÁM??? L/17
2009. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 23:54,

Sokszor énis csinálom/mondom ezt, "fikablogos" dolgokat (sunáznám stb.) de azt csak akkor ha haverokkal vagyok, csak a hülyülés miatt, ha tényleg arról van szó, hogy ott egy csaj aki tetszik akkor egyáltalán nem mondok ilyet neki, és nem a csöcs az első amit megnézek, nem is a fenék

2009. dec. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért nehéz ez, mert voltam már depressziós emiatt. Mindenesetre megpróbálkozom vele.
2009. dec. 6. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, igaz én lány vagyok, és pár évvel fiatalabb mint te.

Egy gyengéd érintés, véletlenül....

Egy kedves mosoly, valami figyelmes gesztus...

Esetleg vedd fel msn-re, vagy kerülj a baráti körébe...

Egyébként egyet értek az elöttem lévőkkel...

ritka az ilyen pasi, akinek nem csak a sex számít...

Sok sikert :)

L/14

2009. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!