Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan srác, akiről tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan srác, akiről tudom, hogy régen csak megakart fektetni, most arra kér, hogy adjak neki még egy esélyt. Higyjek neki?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy velem szeretne lenni.
2014. febr. 1. 13:04
 1/9 Költőnő? ***** válasza:
hát naiv sztem ne legyél, de ne is zárkózz el
2014. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hat igen ... ha a megfektetes nem sikerult, talan bejon a veled leves :)
2014. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. nekunk meg aztan edes mindegy, de had legyen egy jo esteje.
2014. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy veled szeretne lenni --> SZEXUÁLISAN! :D:D:D LOL.
2014. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elég jól néz ki, úgyis hinni fogsz neki.
2014. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem taktikát váltott a srác, hogy meg tudjon dugni: rájött, hogyha nyíltan kimondja, hogy meg akar fektetni, akkor úgysincs erre esélye. Ezért most eljátssza veled a párkapcsolatosdit max 2-3 hétig, így meg tud párszor kaffantani. Én elküldeném a helyedben a francba, de elég naiv libának tűnsz ahhoz, hogy úgyis bedőlj neki. Mindegy, majd tanulsz belőle.
2014. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél tőle semmi komolyat,akkor esetleg belemehetsz a játékba.Egyébként nem.Én húznám az időt,és akkor kiderülne mennyire kitartó.De te hamar bedőlsz majd neki.
2014. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenki változhat.

Persze ha NAGYON meg akar fektetni, és hajlandó érte megjátszani magát, akkor ne számíts sokra. De ha tényleg érzed, hogy változott, egy esélyt megérdemelne. azaz adj esélyt és légy résen, ha úgy érzed változott és tényleg téged akar, akkor sok boldogságot. :)

2014. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem hinnék neki. Ha nagyon össze akarsz vele jönni, figyeld meg a viselkedését. Ha egyből meg akar dönteni, felejtős. Ha tényleg téged akar, akkor képes várni, akár még fél évet is.
2014. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!