Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy normálisan kinéző csajra 2-3 fiú jut mindig? Miért van úgy egyáltalán az, hogy mi fiúk ennyit rinyálunk, és ennyire akarunk mindig csajt, a lányok meg szemlátomást kényelmesen elvannak?

Figyelt kérdés

Kamaszkorom óta azt látom, hogy az egész fiatalság egy nagy versenyfutás a csajokért, és nagyjából mindig ugyanazok az arcok győznek. Miért van az, hogy ez az egész csak nekünk, fiúknak szívás? Tudom, hogy ez elvileg paradoxon, de mindig több csajnál látom, hogy kapcsolatban van, mint fiúval. Vagyis, egy adott társaságon belül mindig van egy csomó egyedülálló fiú, de a lányoknak szinte mindig van barátjuk.



Csak azért qrva frusztráló ez, mert 21 éves létemre azt látom, hogy a 18, 19 éves emberek, akik 5 évvel többnek néznek ki nálam, 5x annyi dolgon túlestek már, mint én. Nem nézek ki rosszul, csak elég vékony vagyok, meg mondom, nem nézek ki annyinak, mint ahány vagyok. Mi az istent csináljak még, hogy megakadjon rajtam a csajok szeme? Tudjátok, rohadt égő, hogy nálam 3 évvel fiatalabbak nyúlják le a csajokat, akiket kinézek...


2014. febr. 1. 23:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%

A normálisan kinéző csajra jutó 2-3 fiú közül csak egy az, aki normálisan néz ki. Ennyi, the end.


Egyébként ha az a bajod, hogy túl vékony vagy, akkor tessék edzeni. Ha meg túl fiatalnak nézel ki, akkor hordj kissé érettebb ruhákat és ennyi.

Ja meg ne rinyálj. A legjobb pasit is taszítóvá teszi a rinya.

2014. febr. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
61%

Érdekes.... én azt vettem észre a saját tapasztalatomból, hogy ez az időszak nőként sem egyszerű. Mert valahogy az a pasi, aki kell, sz@rba se vesz, míg az összes kritikán aluli szoknyabolond megtalál az aktuális hülyeségeivel.

Kérdésedre válaszolva: a szellemi és érzelmi érés közti különbség lehet az ok. Egy 16 éves lány már nagyon tisztában van azzal, hogy ki is ő és mit is akar, valamint mik a lehetőségei. Tehát ott fog "szépen nézni", ahol esélye van párt találni, míg a pasik többsége ebben a korban egyértelműen a szeme után megy, és a legdögösebb csaj után fut. Persze nagyon hamar észreveszi, hogy ott nem fogadják kitörő lelkesedéssel, plusz ott a konkurencia is... hát elszáll az önbizalmuk. Az viszont eszükbe sem jut, hogy az osztály "csúnyább" csajai között körülnézzenek, mert az nem menő, plusz egyszerűen nem érdekli őket.

A bökkenő az, hogy a picit idősebb kategóriába eső pasik viszont ezeket a lányokat is számba veszik. A csaj általában ilyenkor kivirul, csinosabb lesz, mert kapott pár bókot, és máris kitűzi magára a foglalt jelzést. Még akkor is, ha nincs rá tényleges oka.

Hogy mit tehetnél? Önbizalom, egy jó nagy lapáttal, és flörtölni mindenhol, ahol lehet. Még ha esélyét sem látod a dolognak, tegyél egy-két humoros/kedves/csipkelődő megjegyzést minden nőneműnek. A nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb kialakul az a stílus, ami neked a legjobban beválik. A csajokra meg ne irigykedj - az ő problémáik akkor fognak elkezdődni, mikor a tieid megoldódnak - 25 éves koruk környékén.

2014. febr. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Igen lehet hogy próbálkoznak páran de kritikán aluliak a jelöltek pedig rendes értelmes és szépnek mondott nő vagyok. Sokakkal ellentétben én többre becsülöm a belső értékeket mégsem találok olyat aki komolyat szeretne és nem csak kiszorakozni magát.


Szóval ne higyje senki hogy nekünk olyan baromi könnyű. Pont nehezebb mert az értékes pasikat elkapkodják előlünk.

Ez van manapság mindenért meg kell küzdeni.

Egy állást is kiteszed szíved lelked igyekszel as legjobb lenni hogy téged válasszanak. Miért csodálkozol, hogy a párkeresésben sincs ez másként?

2014. febr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
37%

Ha már ennyire elmentetek a matek irányába: egyszerűen képtelenség, amit itt írtok.

Egy évben nagyjából ugyanannyi kislány és kisfiú születik, és ha csak nem nyírja ki valaki módszeresen a kisfiúkat 15 éves koruk előtt, akkor most kb. ugyanannyi 21 éves fiú és lány van, meg 18, 19 éves...

Eddig remélem, világos.


Tegyük fel, hogy ez az elmélet a párkeresés alapja.


Ebben az esetben

A: olyan helyen ismerkedtek, hogy csak pasik vannak, és a csajok csak elvétve fordulnak elő.

Következtetés: barmok vagytok!!

B: a nőneműnek született emberi lényeknek csupán 20-25%-át tekintitek nőnek.

Következtetés: barmok vagytok!!!


Megoldás:

Ha csak a legjobb 20% érdekel a csajok közül, és igaz, hogy egy nő csak a "felsőbb kategóriákból" válogat, akkor kénytelen vagy a pasik legjobb 15%-hoz tartozni, ha azt akarod, hogy erőfeszítés nélkül, garantáltan legyen csajod.

Ellenkező esetben szűzen halsz meg, mint a mellékelt ábra is mutatja.


Ez olyan, mint a felvételi... Hiába van neked 100 pontból 72, ha csak 75 pont felett lehet bejutni az adott szakra, és miért ne a legjobb 35-öt vennék fel?!


Ez van a csajoknál is.

Egy nőnek csapja a szelet öt pasi, te és négy másik. Mind a négy jobban néz ki, mint te, jobb a dumája, férfiasabb a fellépése, és célratörőbb. Aztán ugyan miért választana téged?!?!?



Tessék végre tudomásul venni:

A csaj nem egy olyan "dolog", ami az Alkotmányban rögzített jogod, ami alanyi jogon jár, amit mindenképp kapni kell neked is. Nem olyan, mint a tankötelesség, hogy muszáj valakivel járni...

Nem bizony.

A csaj egy "nyeremény", ami a nyerteseknek jár.

Az oviban még úgy néz ki a sorverseny, hogy minden induló kap egy helyes kis kupát vagy érmet, mert milyen édi, hogy legalább megpróbálta.

Na a csajozás az nem ilyen!!! Vannak a tehetséges indulók, az országos bajnokok meg az olimpikonok, és ki-ki aszerint tud magának nőt kapni, hogy hol áll a hierarchiában.

A legjobbak akkor és ott csajoznak be, ahol kedvük tartja, a kevésbé jóknak futni kell a köröket, mire befutók lehetnek, és vannak a futottak még kategóriát képviselők, akik mindig a sereghajtók közt lesznek.


Itt nem osztanak ki csajokat csak azért, mert jajj, de édik vagytok, hogy egyáltalán meg mertétek szólítani.


A másik lehetőség, hogy olyan csajoknál futjátok a köröket, ahol ti vagytok az egyetlen indulók. Aztán vagy sikerül befutni, vagy nem, mert még mindig ott van az a lehetőség, hogy nem jössz be a csajnak. Attól, hogy csúnyább az átlagnál, még neki se fognak bejönni a szánalmas vesztesek.


Ez van drágáim.


A teljes kép kedvéért: mindig kövér kislány voltam, kamaszként is.

Egy fiú nem volt hajlandó rám nézni, mindegy, hogy én mennyire adtam alább az igényeimet.

Aztán fogtam magam, koplalni kezdtem, edzeni jártam, más lett a hajam, másképp öltöztem, kozmetikus, fodrász, műkörmös.

Azt kell mondjam, hogy bomba nő lettem.

Erre jönnek azok a pasik, akik azt hiszik, hogy elég, ha reggel ki tudnak kelni az ágyból, és meg merik kérdezni, mit csinálok szombaton... Hát lófaxt, drágaságaim!!!

Nekem is az a pasi jön be, aki edz, fodrászhoz jár, rendesen felöltözik, ismeri a fogselymet és a dezodort, és ad a külsejére. Ugyanis abban is baromi sok munka van, hogy én így nézek most ki!! Elvárom, hogy a pasim is minimum ennyit tegyen meg, hogy a kedvemért jól akar kinézni.

Aki ennyire se képes, az egyszerűen nem érdemel meg.


Ti se gondoljátok komolyan, hogy a csajotok egy vagyont költ a külsejére, naponta edz, futni jár, diétázik, sminkel, megcsinálja a haját, a körmét, stb, részetekről meg elég, ha naponta hajlandóak vagytok tusolni, és tiszta zoknit venni!!! Nem aránytalan ez így kicsit?!


Szóval nyugodj bele, hogy ha nem változtatsz magadon, akkor nem lesz csajod, mert a jó nőknek jó pasi kell, a csúnya csajok meg neked nem kellenek, marad a marok-marcsa.

2014. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Noydra ***** válasza:
100%
Huu de mérges lett valaki.:D
2014. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nos akkor reagálnék pár válaszra,mert nem igazán jól látják néhányan a helyzetet.A valóban provokáló és butákat figyelmen kívül hagyom,mert arra se érdemesek hogy válaszoljak nekik.


Noydra

Ebben van valami,amit írtál.Igen vannak sokan olyanok,akiknek csak a top csaj kell.De nem ez a többségnél a probléma,én ismerek több hasonló srácot,köztük jómagam is ilyen nehéz helyzetben vagyok.Én nekem például a top csajok soha nem kellettek,mert nem szeretem a feltűnést túlzottan.Sőt engem az sem zavar,ha kívülről nem annyira szép mint azt mások gondolják,hanem inkább belülről fakad a szépsége.De ők se hederítenek rám,ugyanolyan elutasítóak.


Kérdező 6-os válasza:

Ne alacsonyítsd le a nőket,mert ezzel pontosan ezt tetted.Mivel az én leírt válaszom egy normális,észérvekkel alátámasztott reális kérdés volt.Amit egy gondolkodás előzött meg,ha szerinted nem így működnek akkor csak ösztönből csinálják és nem is gondolják meg előtte amit csinálnak?!Ez nem hangzik valami emberin. :D


12-es.

Ez szép és jó leírva,hogy több önbizalom meg flörtölés mindenhol,de ha nem vevők rá akkor semmire nem megy az ember ezekkel.A csajokra meg miért ne irigykedhetne mikor ezerszer könnyebb dolguk van?!És ha 25 éves korom környékén se oldódnak meg ezek,akkor mi lesz?


13-as.

amit írtál,hogy az értékes pasikat elkapkodják ez pont nem igaz.A valóban értékeseket általában le sem szarják,a jóképűeket kívülről,azokat kapkodják el hamar.De belül ott nem sok dolog szokott megmutatkozni. :)

Nagyon sok értékes és normális srácot ismerek,jómagam is ilyen vagyok.Hát nem nagyon kapkodnak utánunk pedig itt van ész is a fejben nem csak káposztalé. :)

2014. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

"Abban persze igazad van, hogy te más miatt kaparod a falat."


Valóban, mert nekem valódi depresszióm van (gyógyszert is kell szednem).



"Neked, és a férfiak többségének leginkább a szex hiánya okoz nagyobb nehézséget, én, és nőtársaim jó része pedig legfőképpen attól gyötrődik, ha nincs, akihez odabújhat, aki megérinti, átöleli, megcsókolja. "



Egyáltalán nem értek egyet. Nehogy azt hidd, hogy ez a fiúknak nem hiányzik. Ha csak a szexhiány lenne a gond, hát elmennék minden héten egy prostihoz. De olyannal akarok szexelni, akit szeretek is. Meg azt akarom, hogy odabújjanak hozzám, hogy elmehessek végre egy lánnyal azokra a helyekre, amiket már kinéztem (folyamatosan keresek ilyeneket, van pár, már csak lány kéne :P)



"A normálisan kinéző csajra jutó 2-3 fiú közül csak egy az, aki normálisan néz ki. "


Ritka cinikus álláspont. Szóval szerinted a csajok nagyrésze normálisan néz ki, a fiúk nagyrésze pedig igénytelen. Persze más a helyzet akkor, ha a csajok magukat istennőknek képzelik, a fiúkat meg igénytelennek, mert nem a legújabb divat szerint nyíratják a hajukat.



Mindig is sz*rtam a divatra nagy ívből, talán ez az én hibám.



"Egyébként ha az a bajod, hogy túl vékony vagy, akkor tessék edzeni. "



Izmosabb leszek tőle (egyébként kifejezetten izmos alkat vagyok), de hízni nem tudok, iszonyatosan gyors az anyagcserém. Nem mintha zavarna, nekem jó így, csak örülnék, ha a csajoknak is jó lenne így.



"Egy 16 éves lány már nagyon tisztában van azzal, hogy ki is ő és mit is akar, valamint mik a lehetőségei. "



Bocs, de ezzel megint nagyon nem értek egyet. Utálom ezt a "de hát a lányok hamarabb érnek, mint a fiúk!"-dumát. Nagyon sok fiút ismerek, aki sokkal komolyabb, érzelmesebb volt már ebben a korban, mint a vele egy korú csapodár lányok. Nem, ezt inkább úgy kell értelmezni, hogy az "életre" érnek meg hamarabb, vagyis hamarabb lesznek felnőttesek. A nőt úgy alkotta meg a természet, hogy ő váljon hamarabb felnőtté, pont azért, mert ő az, akinek majd a gyerekneveléssel kell foglalkoznia. A kislányok már 7-8 éves korukban is felnőttesen fontoskodóak, a fiúk meg leginkább autóskártyáznak. De ez nem szellemi érettséget jelent!


"Tehát ott fog "szépen nézni", ahol esélye van párt találni, míg a pasik többsége ebben a korban egyértelműen a szeme után megy, és a legdögösebb csaj után fut. "


Na persze, mert a lányok nem. Ne röhögtess, ez az a kor, amiben a lányok fele elolvad Robert Pattinson láttán.



"Az viszont eszükbe sem jut, hogy az osztály "csúnyább" csajai között körülnézzenek, mert az nem menő, plusz egyszerűen nem érdekli őket. "



De erre vonatkozóan van konkrét tapasztalatod, vagy csak úgy leírtad, mert "ez tűnik logikusnak"? Inkább szerintem fordítva van, az osztály kevésbé népszerűbb fiúi nem kellenek a lányoknak. Volt egy csaj, aki sokak szerint nem is volt annyira vonzó, pl. azért, mert nagyon kicsik voltak a mellei, szinte alig látszott. Elárulok egy nagy titkot: engem (és szerintem nem vagyok ezzel egyedül) egyáltalán nem vonzanak, sőt TASZÍTANAK a nagy mellek. Nem tudom felfogni, hogy miért izgató egyeseknek két lógó tehéntőgy. Csak azért írom ezt le, mert hajlamosak nők az egész életüket abban a tudatban leélni, hogy ha nem elég nagy a mellük, akkor nem elég vonzóak. Felejtsétek el, van, akit ez egyáltalán nem zavar, sőt, van aki nem is a melleket nézi...


Szóval ott tartottam, hogy pl. ez a csaj is kb. levegőnek nézett.



"A bökkenő az, hogy a picit idősebb kategóriába eső pasik viszont ezeket a lányokat is számba veszik. "



Inkább mondjuk úgy, hogy a csajok tesznek érte, hogy számba vegyék őket. Ha ez annyira rossz lenne, akkor pedofíliának minősítenék. De egy csajnak kifejezetten dicsőség idősebb csávóval járnia, imádják.



"Pont nehezebb mert az értékes pasikat elkapkodják előlünk. "



Jaj, hagyjuk már ezt az "értékes pasik"-dumát! Nem vagyok már elég naiv ahhoz, hogy ezt komolyan vegyem :) Tudod, kb. 20 éves koromig (most 21 vagyok), naiv idealista voltam, aki bekajálta az "a lányok az értékes, értelmes, érzelmes pasikat szeretik"-dumát, úgyhogy kitartottam ezen értékeim mellett. Csak hát közben láttam, hogy valahogy egymás után mennek az általam kinézett csajok bunkó majmokhoz. A legeslegnagyobb csapda ez a "nekünk az értékes pasik kellenek"- duma. Lóf...$zt. De ne aggódj, nem tartalak hazugnak. Tudom, hogy nem azért van ez, mert át akartok b*szni minket, hanem mert ti sem értitek magatokat. Aki az igazságra kíváncsi, az olvassa el ezt:



[link]


A lányok "értékes pasi" alatt valami egészen másra gondolnak, mint mi. Kétféle mérce létezik, egy férfi, meg egy női. A férfi szerint van:


-rendes pasi, aki gondoskodik a nőről, illedelmes, értékes

-csapodár szoknyapecér, vagy bunkó nőfaló


Az egyes a monogám típus, a másik meg az, akinek már több tucat egyéjszakás kalandja van, és csak átveri a csajokat.



A női mérce pedig így néz ki:


-izgalmas pasik (erős, domináns, határozott, vicces, titokzatos)

-érdektelen pasik (akik próbálnak csajozni, próbálnak udvarolni, bókolni, ide tartoznak azok, akiket mi "értékesnek" tartunk)



Ha megértenék a férfiak és nők ezt a két felosztást, talán mindjárt nem lenne annyi probléma.



"Egy állást is kiteszed szíved lelked igyekszel as legjobb lenni hogy téged válasszanak. Miért csodálkozol, hogy a párkeresésben sincs ez másként?"



Egy állás megszerzéséhez elég átkonvertálni az időmet és szorgalmamat tudássá, a tudást munkává. A csajozás meg egy lottójáték, ahol kb. 10-ből egy a találati arány, és ahol rengeteg téveszmén és félreértésen át kellett, hogy verekedjem magam (köszönet nektek, lovagiasságról szóló mesék és önismerettel nem rendelkező, inkonzisztens csajok!), mire megértettem az ALAPELVEKET. Ha 15 évesen valaki leült volna és elmagyarázza ezeket, akkor nem lettem volna egy frusztrált kis pukkancs. Mostmár legalább ennyivel közelebb vagyok. A tanulás mindig is sokkal könnyebben ment, mint a csajozás.



"Ti se gondoljátok komolyan, hogy a csajotok egy vagyont költ a külsejére, naponta edz, futni jár, diétázik, sminkel, megcsinálja a haját, a körmét, stb, részetekről meg elég, ha naponta hajlandóak vagytok tusolni, és tiszta zoknit venni!!! Nem aránytalan ez így kicsit?! "



Nem aránytalan, ugyanis a férfiak ugyanezt az energiát a munkába fektetik be. El vagy tévedve egy kicsit. A férfiak hagyományosan a munkával, karrierrel valósítják meg magukat, a nők pedig azzal, hogy megtalálják a legjobb párt, amihez minél jobb kinézet kell. Ez újdonság neked? Oké, hogy most tele van a világ metroszexuális félb*zikkal, de te azt hiszed, ez mindig így volt? Mit gondolsz, miért van az, hogy a divat, a ruhák, az esküvő, az öltözködés, a szépészet szinte kizárólag a lányokat érdekli? Hogy a divatmagazinokat szinte csak nők veszik? Egyáltalán nem ugyanakkora szerepet kap a külső a két nem életében, nem is kell, hogy kapjon. Ti azért görcsöltök ennyit rajta, mert nektek sokkal fontosabb. Egy lánynak alapvető, hogy jól kell kinéznie, míg egy férfi, ha ronda, azt simán kompenzálhatja mondjuk azzal, hogy amúgy bankigazgató vagy miniszter vagy milliókat keres. A nők életében sokkal fontosabb a látszatkeltés, önmaguk "eladása".



Véletlenül nem hartfuddzsi a felhasználóneved egyébként? Volt már dolgom ezen az oldalon egy ilyen agresszív, arrogáns mindentudó csajjal, olyan volt, mint te.

2014. febr. 2. 12:46
 18/27 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem, hogy egy ilyen mindentudó magasan képzett férfi mi a f***ért ír ki kérdést hozzánk "eltévelyedett halandókhoz" mikor úgyis mindent jobban tud? :D
2014. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Kérdező te egyfelől értelmes embernek tűnsz másrészről viszont ezt megcáfolandó még az sem jut eszedbe, hogy attól, hogy te nem találtál normális lányt még igenis léteznek. A mérgedet frusztrációdat pedig nem azokon kéne kitölteni akik voltak olyan botor hülyék, hogy ide merészeltek írni.
2014. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én például kikérem magamnak az elhangzottakat (pardon, olvasottakat) de főleg a hangnemet! Nekem soha nem volt kifejezetten helyes barátom de nem is akartam, hogy legyen. Soha nem álltam sorban értük a diszkóban és ha ne adj isten valamelyik rámkacsintott meglepődve néztem hátra, hogy ugyan kinek szánta. Főleg a macsókat kerültem varga betűvel. Noha valójában ez is egy fals de nagyon erős sztereotípia. Attól, hogy valaki jól néz ki humoros nagydumás csajok kedvence típus még nem feltétlenül egy érzéketlen bunkó. A többség mindig rejt magában kivételeket is csak épp rájuk senki nem figyel fel mert nem oly kirívó egyéniségek és utálják a feltűnést.

Nem tehetek arról, hogy milyen elcseszett ízlése van a többségnek. 21 vagy tavaly még máshogy gondolkoztál jövőre is máshogy fogsz úgyhogy felesleges ezen vitázni. Én tényleg az belsőleg értékes, érzelmes kedves jólelkű stb.. srácokat szeretem de nem fogom ezt neked itt bizonygatni. Ezzel a felfogással magadnak ártasz mert noha nem esik túl jól a támadó és fennhéjázó stílusod nekem ettől se jobb se rosszabb mégcsak a véleményem sem fog változni. Nem azért voltam 2 évig egyedül mert nem tudtam mit akarok, hanem pont ellenkezőleg: mert szilárdan tudtam. Megalkudni pedig nem voltam hajlandó.

Szerintem ez az egész párkeresősdi arról szól, hogy légy olyan amilyen lenni akarsz légy elégedett magaddal és az emberek elfogadnak olyannak amilyen vagy. Az összes reménytelennek tűnő ismerősöm talált párt. Lehet, hogy nem 21 évesen. Na és?? Nem késtek le semmiről, 30 40 felett is meg tudtak házasodni és gyerekük is lett. Azt mondom többet nyertek azzal, hogy évekig egyedül éltek és magukat épitették, kivárták amit megérdemeltek és nem siettettek semmit, nem kötötték fel magukat a fregolira "végső elkeseredésükben". Persze ebben az is benne volt, hogy nem alakitottak ki időközben nőgyűlölő attitűdöt. Ez ördögi kör amit csak te tudsz megakadályozni.

Na szóval visszakanyarodva az a lényeg, hogy te hogy állsz magaddal. A nők elvárásainak megfelelni azért nem lehet mert valóban 10-en 50 félét akarunk. Van olyan aki szereti az érzelmes fiúkat és utálja a bunkókat de olyan is aki forditva szereti mert mazochista szegény. Ő akkor érzi jól magát ha megalázzák és uralkodnak rajta. De ők a kisebb hányad. A többség a FÉRFIAKAT kedveli. Abban is van valami, hogy sokaknak fogalmuk sincs kit akarnak. De ez leginkább a tinikre jellemző. Aki elég érett mentálisan és emocionálisan egy kapcsolatra és fejlett az önismerete az általában tisztában azzal kit (vagy kit nem) akar. Azért lehet picit idomulni akit meg akarunk szerezni vagy meg akarunk tartani.

2014. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!