Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy normálisan kinéző csajra 2-3 fiú jut mindig? Miért van úgy egyáltalán az, hogy mi fiúk ennyit rinyálunk, és ennyire akarunk mindig csajt, a lányok meg szemlátomást kényelmesen elvannak?

Figyelt kérdés

Kamaszkorom óta azt látom, hogy az egész fiatalság egy nagy versenyfutás a csajokért, és nagyjából mindig ugyanazok az arcok győznek. Miért van az, hogy ez az egész csak nekünk, fiúknak szívás? Tudom, hogy ez elvileg paradoxon, de mindig több csajnál látom, hogy kapcsolatban van, mint fiúval. Vagyis, egy adott társaságon belül mindig van egy csomó egyedülálló fiú, de a lányoknak szinte mindig van barátjuk.



Csak azért qrva frusztráló ez, mert 21 éves létemre azt látom, hogy a 18, 19 éves emberek, akik 5 évvel többnek néznek ki nálam, 5x annyi dolgon túlestek már, mint én. Nem nézek ki rosszul, csak elég vékony vagyok, meg mondom, nem nézek ki annyinak, mint ahány vagyok. Mi az istent csináljak még, hogy megakadjon rajtam a csajok szeme? Tudjátok, rohadt égő, hogy nálam 3 évvel fiatalabbak nyúlják le a csajokat, akiket kinézek...


2014. febr. 1. 23:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kösz a linket, jót nevettem rajta. De van benne igazság, csak kihagytak egy fontos dolgot: az a 20-80% minden nőnél más és más. Nekem A pasi a top 20%- ban van, barátnőmnél simán a "nem kell" 80%-ban. B pasas pont fordítva.

Azt pedig, hogy melyik nőnél te hová kerülsz besorolásra, nem tudod meg.

Hogy leszel benne az első kategóriában? Ha már szépen lehülyéztél minket azzal, hogy a kapott tanácsokat nem megköszönted, hanem megcáfoltad, akkor egy ki nyers őszinteség: ne legyél megkeseredett, irigy és bunkó. Ha egész életedben azon fogsz görcsölni, hogy a többieknek mennyi mindenben volt része, míg neked nem, akkor a nők szemében egy kétségbeesett vesztes leszel. Sértő, hogy csak azért kell csaj, hogy az önbecsülésed nyugtatgasd. "Hahá, megvan a 24. csaj is, most már vagyok olyan jó pasi, mint XY..!"

Szánalmas. Azért viszont gratulálok, hogy kiállsz az érveidért, ezt el kell ismernem. Az egész beszélgetésből ez az egyetlen, ami jó pontot érdemel. Az összes többi viszont..... Sértődött, irigy és besavanyodott vagy, zéró önbizalommal. Meg persze gyáva, hogy ezen változtass.

2014. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

"Kérdező te egyfelől értelmes embernek tűnsz másrészről viszont ezt megcáfolandó még az sem jut eszedbe, hogy attól, hogy te nem találtál normális lányt még igenis léteznek."


Ezt miből szűrted le? Pont azért írtam ki a kérdést, mert nem ezt gondolom.



" Én tényleg az belsőleg értékes, érzelmes kedves jólelkű stb.. srácokat szeretem de nem fogom ezt neked itt bizonygatni. "


Én se, hogy a legtöbb ilyen, akit ismerek, senkinek nem kell. Nem "elég". Egy nőnek tapasztalataim szerint az kell, hogy a férfi biztos legyen magában, és ne bizonytalankodjon, sőt, ha a nő ilyenre hajlamos, még azt is képes legyen ellensúlyozni. Lelkileg ingatag, de amúgy jólelkű fiúk ezért nem túl kelendőek, bármit állítanak az amerikai regények, meg a lányok.



"Lehet, hogy nem 21 évesen. Na és?? Nem késtek le semmiről, 30 40 felett is meg tudtak házasodni és gyerekük is lett. "



Azt várod, hogy 21 évesen az vigasztaljon, hogy majd 30-40 évesen lesz feleségem és gyerekem???!! Te tényleg ennyire nem tudod, hogy hogy működik egy fiú? Meg úgy a fiatalok általában?


Én örülök annak, hogy egyszer biztos lesz családom, ahogy annak is örülök, hogy megvan a két lábam, van két kezem, nem vagyok értelmi fogyatékos, stb. De ez egy 21 éves fiúnak nem elég. Mindenki kapcsolatot és kalandokat szeretne. Addig, hogy házasságban éljünk, hosszú az út, és jó sokat kell hozzá tapasztalni. Meg persze ott vannak a szexuális igények is, bármilyen hihetetlen is ez.



"Ha már szépen lehülyéztél minket azzal, hogy a kapott tanácsokat nem megköszönted, hanem megcáfoltad,"


Senkit nem hülyéztem le. Mutasd meg, hogy kit hülyéztem le és hol.



" Sértő, hogy csak azért kell csaj, hogy az önbecsülésed nyugtatgasd. "Hahá, megvan a 24. csaj is, most már vagyok olyan jó pasi, mint XY..!" "



Látom, semmi nem jött át abból, ami írtam.


". Ha csak a szexhiány lenne a gond, hát elmennék minden héten egy prostihoz. De olyannal akarok szexelni, akit szeretek is. Meg azt akarom, hogy odabújjanak hozzám, hogy elmehessek végre egy lánnyal azokra a helyekre, amiket már kinéztem (folyamatosan keresek ilyeneket, van pár, már csak lány kéne :P) "



Nem az "önbecsülésem akarom nyugtatgatni", hanem barátnőre vágyom, mint minden egészséges 21 éves fiú. És szeretnék boldogabb lenni ezáltal. Miért kell emögé mindenféle ideológiát gyártani meg paranoid dolgokat mögé képzelni? Miért nem hihető mások számára, hogy egy fiú azért akar barátnőt, mert barátnőt akar, és nem "csak használni akarja" meg eldicsekedni vele, meg eladni szervkereskedőknek vagy mit tudom én... ? Nyilván, ha csajozógép lennék, nem írnék ki ide kérdést. Naná, hogy besavanyodik valaki, ha azt látja, hogy ugyanúgy a maximumot igyekszik adni, mint más, de ő a kutyának sem kell.

2014. febr. 2. 15:33
 23/27 Noydra ***** válasza:

Egészen addig komolyan vettelek, míg meg nem láttam a linket. Elég sokszor láttam már itt, mint egy vírus úgy terjed.

Vicces, hogy csak azok hiszik el, akiknek nem jön össze barátnő. Ezen elgondolkodnék a helyedben, meg azon, hogy ki mit gyárt. Mert az a link gyárt paranoid f..szságokat, még ha halvány igazság van is benne, a nagy része szar általánosítás.


Egymást fertőzik ezzel a sikertelen ffiak, elhiszik azt az egész szart, aztán csodálkoznak hol tartanak.

2014. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

"Vicces, hogy csak azok hiszik el, akiknek nem jön össze barátnő. "


Erre mi a bizonyítékod?



"Egymást fertőzik ezzel a sikertelen ffiak, elhiszik azt az egész szart, aztán csodálkoznak hol tartanak."


Most ki általánosít?



Egyébként ismerek olyanokat, akik régen szintén nem voltak sikeresek a nőknél, de önfejlesztő módszerekkel sikerült kifejleszteniük magukban az ahhoz szükséges képességeket, és most már könnyen megy nekik, és ők is hasonlókat mondanak, mint amit a linkelt cikk szerzője írt. Vagyis akkora hülyeség nem lehet.

2014. febr. 2. 23:15
 25/27 Noydra ***** válasza:

Tudom, hogy általánosítok ezzel kapcsolatban. Ugye milyen idegesítő?

Viszont az oldal statisztikája alapján 100%ban igaz :D

2014. febr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A linkelt oldalon van több másik link is az egyikbe jól beleválasztottam. [link]


Tanácsot ad "rendes" pasiknak, hogyan viselkedjenek vonzóbban. Ilyet szól a 6-os pontban: "Ha azt mondod "holnap felhivlak"-ne hívd fel csak 2 nap múlva"

Hát én itt akkorát nevettem! Az a nő akinek a szemében ettől leszek jobb pasi az kinyalhatja a seggemet sz-a-rás után és ha a világon az összes nő ilyen akkor bekaphatják a farkamat is kellenek a bánatnak! Szerencsére van bennem annyi remény vagy ész hogy ne kajáljam be ezt a maszlagot. Én azt mondom amit teszek és azt teszem amit mondok, belemehetek bizonyos "játszmákba", de ezzel a saját lényemet hazudtolnám meg márpedig ez már nagy hülyeség. Kiknek írták ezt vajon? Tizen- esetleg huszon éves éretlen p-i-csáknak? Pff...


8-as pont: "Szülinapját, névnapját felejtsd el nyugodtam (de csak az első évben utána már gáz)!"

Ahahaha! Oké megintcsak hazudtoljam meg magam és szándékosan tegyek úgy mintha elfelejtettem volna? Nekem megadatott a képesség, hogy naptár és facebook nélkül megjegyezzem a közeli barátaim születés és névnapjuknak a dátumát. Ugyancsak az áll fenn, hogy amelyik nőnek ez kell az nem nő hanem egy idióta p-i-csa!


15-ös: "Ígérj meg neki doglokat amket persze nem teljesítessz!"

Na itt menyjen a f-a-szba aki ezt kitalálta! Erre már semmit sem mondok, ezt nevezik egyesek "alfa-hímnek"? El vannak tévelyedve úgy látszik. Röhej.


Ezek voltak azok a pontok amik kicsapták a biztosítékot, amúgy egy-két igazságot magam is felfedeztem. De nekem ilyen lény nem kell akikkel így kellene viselkedni. Azt csak dugják a "macsók"...

2014. febr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Noydra ***** válasza:

Utolsó rátapintottál a lényegre :)

Én nem szántam volna rá magam, hogy más ostoba cikket is elolvassak onnan :D

2014. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!