Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszem az uj barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem az uj barátomnak a hüvelyem miadt. Ti mit szolnátok ehez?

Figyelt kérdés
A baràtom exbaràtnõjènek különlegesen szük a hüvelye,mondta a sràc,hogy mèg a nögyogyàsz is mondta.ès mikor èn lefeküdtem vele kèrdeztem,hogy mennyire èrezet szüknek ès nagy elcsodàlkozva mondta,hogy az exe sokkal szorosabb volt.rosszul eset mert idàig nekem ö volt a 3.dik ès szinte 5 honapja nem voltam pasival

2014. febr. 2. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

....

Szóhoz sem jutok...

2014. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Érzéketlen tuskó állatok a mai emberek sajnos
2014. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy kicsi a p*cse!?
2014. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A pasi hülye már megbocsáss ?D


Szerencsére az én exemmel mindig őszinték voltunk, és ha szar volt a szex valamikor, akkor azért szóltunk, hogy lehessen javítani rajta. Szerintem ez a becsülendő.


De az hogy elmond egy tényt, és nem keres megoldást, az teljesen förtelmes hozzáállás. Nem minden a szűk puni.


Az hogy őszinte volt, ám legyen, én is elmondtam volna, mert hát, nálunk ez őszinteség, csak azért nem így. Amennyi rosszat sugároz ez a mondat, legalább annyi jót is kellett volna mellette mondani, mert oké hogy az exe szűk volt, de ettől nem te vagy kevesebb.

2014. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy emiatt sikítva fog menekülni, ha legközelebb le akarsz feküdni vele.
2014. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez egy barom... Már bocs, de ilyet nem lehet mondani. Lehet nekem is rosszul esne, de valószínű ezek után el is küldtem volna. Ne aggódj emiatt, szerintem ez egy kivételes marha (volt), a többi fiúnál nem lesz ilyen gond.
2014. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyenek tényleg léteznek?
2014. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mindig a nő a hibás...

nem az ő farka a vékony hanem a nő hüvelye a tág :DD

ennyi

2014. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ki kellene próbálnom ahoz hogy tudjam véleményezni
2014. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te is egy "okos" lány vagy, hogy ilyeneket kérdezel. A pasid meg egy dedós marha. Megérdemlitek egymást az intelligens társalgásotok miatt. Már alapból szánalmas az a pasi, aki az aktuális barátnőjét az előzőhöz hasonlítja, bármilyen téren is legyen az, s mindezt még közli is a barátnőjével. De az, aki a jelenlegi párja hüvelyét az exe intim testrészével méri össze és mindemellett kiselőadást tart belőle, hogy még a nőgyógyász is azt mondta, az a szánalom teteje.

Én nem szólnék ilyenhez semmit, mert nem kezdek ilyen tirpákokkal.

U.i.: Tanulj meg helyesen írni, s keress egy értelmesebbet!

2014. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!