Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, tetszem neki? vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

van egy lány 3 évvel idősebb nálam és mikor egy közös ismerősünknél voltunk szinte mindig engem nézett és ha mondtam neki valamit mindig mosolygott és a haját tekergette.

meg kérdezte tőlem hogy tetszik-e nekem mire én azt feleltem hogy igen,de pár napja mikor felhozom hogy lehetne köztünk valami mindig azt mondja hogy a szüleink nem örülnének ennek (lány már nagykorú de én még nem) ezzel inkább azt próbálja mondani hogy mégse szeretne semmit,mit tegyek?


2014. jan. 15. 16:07
 1/1 anonim válasza:
Ne add fel!Szerintem csak vonakodik a kor különbség miatt. Ezek egyértelmű jelek a tetszés kifejezést illetően.Magyarázd el neki hogy ma már a korkülönbség nem számít semmit, éppúgy van értelmes kiskorú mint degenerált nagykorú:D feltételezem a neved alapján hogy 17 körül vagy, akkor ő max 20 lehet.Ez ma már nem sokat számít, persze egyénfüggő szóval lehet hogy bejössz neki csak kapcsolatot nem akar hosszú távon mert az neki esetleg "ciki" vagy hasonló.De ez esetben is megér egy éjszakát a dolog és ezzel sztem ő is egyetértene.Mindenesetre hajrá!!
2014. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!