Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak játszott velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszott velem, vagy tényleg szeretett?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk nyár előtt kezdődött kb egy hónappal.

Egy idő után megjelent egy olyan lány a képben kivel még sosem találkozott,de eléggé *nyomultak* egymásra. Rákérdeztem hogy mi van köztük. A srác azt mondta hogy semmi,csak barátok. Jó elhittem. Nyár közepénél nem bírtam tovább,mert megin megjelent ez a csajos ügy. A csaj visszatért és már más dolgokat mondtak egymásnak. Akkor szakítottunk,és a srác akkor azt mondta h. már nem úgy szeret mint szeretett...

Nyári szünet vége felé újra kezdtük.Mert elvileg újra szeretett.Én pedig nem bírtam elengedni. Így beleegyeztem h. újra járjunk.

Egy idő után írt nekem a csajszi egy közösségi portálon, hogy mekkora k*rva vagyok meg hogy a pasim nem szeret. Csak azért van velem merthogy én közelebb vagyok. Ezeket nem akartam elhinni.

Majd november 15.-én vége lett. mert azt mondta már enm szeret... és így már én sem akartam nagyon vele járni. most pedig már nem is beszélünk semmit.

a srác 21 a csaj 17



14L


2009. dec. 6. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát igen ők korban jobban össze illenek mint egy 14 éves a 21 évessel

nem is tudom h jutott eszetekbe h járjatok

nehari de szerintem csak szórakozott veled ..egy 21 évesnek más igényei vannak mint egy 14-nek..és a 17 éves lánynál keresett valamit...

2009. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát szerintem is csak játszott veled. Ez ilyen 'nincs ló jó a szamár is' :/
2009. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:S

Köszönöm.!



várom a további vélményeket! :/

2009. dec. 6. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy egy 21 éves fas*znak ennyi esze van, hogy képes kihasználni egy 14 évest.


Te meg kedves kislány, ne pasizz még egyelőre, hidd el, 17-18 éves korodig semmi bajod, hátrányod nem lesz belőle.

Csak egy csomó rossz tapasztalatot, gyűjtesz be ilyen fiatalon. 18 évesen már talán máshogy látnád a dolgokat, és észrevennéd, ha valaki csak kihasznál.


Sajnos ez a gen*yláda kihasznált.

Remélem nem feküdtetek le.

2009. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le,szerencsére. Mert nem akartam még,mert fiatal vok.
2009. dec. 8. 17:57
 6/6 anonim válasza:
hat szt a srac ki hasznalt teged...milyest jonn egy masik akkor azonal el megy a masikal es teged ott hagy en a helyedben ha nagyon szeretem is volna akkor sem bekultem ki volna mert utana mar utalatot ereztem volna iranta..szt igy jobb ha nelkule vagy
2009. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!