Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srác tud szeretett hiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác tud szeretett hiányos lenni?

Figyelt kérdés

eddig csak arra mentem hogy minnél jobban nézzen ki a barátnőm, és volt egy hosszú kapcsolatom (4év) és vége lett, eltelt lassan már 4 hónap azóta is csak ő jár az eszembe és nemtudok továbblépni mert nemtalálom azt a lányt aki megfog belülről pedig szórakozó helyen dolgozok és 2 naponta "bulikat" szervezünk ezáltal valóban 10001 lánnyal beszélek és próbálkozok de nemmegy sajnos :(


és már kezdek kilenni mert félek hogy nemfogom tudni elengedni a volt bnömet lelkileg és nemfogok tudni továbblépni 22/f


2011. okt. 25. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Az agyi szinted az eléggé a pince alját verdesi.. nem is baj, ha elkerülnek téged.
2011. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meg is válaszoltad :)
2011. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem találod meg akit keresel, mert belsőleg nem fog meg hanem, mert nem felejtetted el a párod. Azaz még szereted őt és a szíved csak egyet tud szeretni. Elkell felejtened a voltbarátnőd, hogy megtaláld az újat.
2011. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretethiányos vagy, hanem még a volt párodat szereted!


A kettő még véletlenül sem ugyanaz!


Én szeretethiányos vagyok, de nekem még barátnőm sem volt képzeld sosem!


Egy fiú a tömegből

2011. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utolsó! megtenném ha menne de sajnos nem megy és ez a problémám még ha otthon ülnék és itt gubasztanék és nem probálkoznék de lehet bármennyire is csinos és első látásra tündéri a lány nekem csak az kell ami a volt barátnőmbe van és ez a gondom mert ha igy menne akkor már rég elfelejtettem volna csak miért felejtsem el ha számomra ő tökéletes volt csak 4 év hosszú idő és én voltam neki az első és az utolsó hónapokban már nagyon érződött rajta hogy mást is kiszeretne próbálni, és én ezt meg is értem :(
2011. okt. 25. 00:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet , és rosszul fogalmaztam csak azért tettem igy fel a kérdést mert csak ez kell most nekem hogy egy Édes lány iszonyatosan szeressen hülyén hangzik vagy nem de igyvagyok most.
2011. okt. 25. 00:25
 7/8 anonim ***** válasza:

persze mindenki így van..


de feljebb nagyon nem a szeretethiányt definiáltad, csak hogy tudd! amúgy a kérdésedre válaszolva, igen, de ez annyira evidens.. na mind1.

egy lány

2011. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, én is az vagyok. Volt már ugyan bnőm, de olyan nem, aki szeretett is volna.
2011. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!