Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok idősebb nőt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok idősebb nőt egy életre magam mellé?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, és egy olyan lehetőségeket keresek ahol idősebb nők keresnek hosszútávú akár egy életre szóló komoly kapcsolatot fiatal korosztályból. Esetleg valami társkereső oldal ahol ilyen téma is van?? a sexmániásokra nem vagyok kíváncsi, akiknek egyfolytába k*ráson jár az agyuk.

2014. febr. 2. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Márpedig az idősebb nőknek "azért" kell fiatalabb hapsi... Levest szürcsölni lehet a papával is :D
2014. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem de ha p*na hiányom van elmegyek egy luxusk*rvához, vagy minden féle korosztályt találni már a neten. pont ezért keresek egy olyan nőt aki úgy viselkedik mint egy anyuka. ettől lehet mindennap mindenhol izzadni, csak ne erre alapuljon a kapcsolat
2014. febr. 2. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, vannak idosebb nok, akik fiatalabb fiut keresnek hosszabb tavra, akar egy eletre is. Mondjuk nem tudom milyen koru nore gondoltal, de pl. egy ismerosom is 15 evvel fiatalabb ferfivel van, es egeszen jol megvannak. Ok valami netes ismerkedos oldalon talalkoztak, badoo.com, vagy ilyesmi, nekem pedig a taggeden sikerult part talalni.
2014. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
25 - 38 közötti korosztály érdekel, de lehet egy nő még 40 évesen is csinos, kifejezetten ápolt normál módu életű nőre gondolok és nem az uszógumis, fogamon a szinskála, öregedő mamákra gondolok, persze egyértelmű, hogy először legyen csinos a hölgy. kb 4-5 évvel ezelőtt láttam meg egy 34-35 körüli nőt, akit napi szinten láttam, és egyre többet bámúltam. egy idő után elhívtam moziba, de aranyosan elvörösödött elmosolyodott és a tekintetét másfele terelte és mindketten halkan nevettünk. de sajnos nem jött el velem :d de nem rontott a helyzeten egy próbát azért megért
2014. febr. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!