Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak a volt barátomnak, hogy le szeretnék vele feküdni?

Figyelt kérdés
Egy előző barátommal 3 hetet jártam körülbelül...Én 5 évvel fiatalabb voltam nála..Szóval ha úgy vesszük még kislány hozzá képest...Keveset találkoztunk abban a 3 hétben és sokat beszélt a szexről is és én már csak azért sem akartam vele lefeküdni..3 hét után szakított velem és biztos vagyok benne, hogy azért mert nem volt szex..Azóta sem vonzódtam senkihez annyira szexuálisan ,mint hozzá...pedig voltam már azóta nem is egy emberrel...Tudom ,hogy szemét volt velem anno..de szerintem ez a vonzódás nem fog elmúlni amíg nem lesz köztünk szex...Szerintetek írjak neki smst? Vagy azzal hülyét csinálnék magamból?És ha írok neki szerintetek mit?Mindenképpen utalni szeretnék rá ,hogy csak egy alkalmat szeretnék,nem akarom ,hogy ha azt hinné többet szeretnék.Viszont annyira nyílt sem szeretnék lenni,lehet van barátnője..nem tudhatom:)(Amúgy részemről ez egy bosszú is lenne,mert így bebizonyíthatnám neki,hogy jó vagyok az ágyban,viszont ha mondaná, hogy szeretne többet akkor azt mondanám ,hogy :sorry,de én nem:)Lehet furcsán hangzik így , de nekem ez elégtétel lenne...
2009. dec. 6. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én tuti nem feküdnék le vele csak ezért..

2009. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
fhú..hát ezért énsem feküdnék le vele. megalázó. és ő sem érdemelné meg, mert írtad h bosszú is lenne. sztem hagyjátok egymást békén.
2009. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ne írj. A bosszú meg nem jönne be, max a véleménye meglenne rólad. Az lenne a legjobb bosszú, ha megmutatnád neki, hogy kellesz Te másnak is,és más türelemmel vár arra, hogy mikor "adod be a derekad", mert az a más legalább szeretet Téged. Légy büszke nő, ne pedig h.le cafka.
2009. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem ne így kezeld. Ne elégtételként. 5 évvel idősebb, még szép, hogy szexelni szeretett volna. Sokaknak nagyon fontos a szex, és ezért nem szabad, tilos elutasítani egy másik embert. Nyugodtan mondd meg neki, hogy szeretnél vele szexelni. Le fogja venni, hogy csak azt szeretnél vele. Ha nem félsz az elutasító választól, akkor írj neki.
2009. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Azért ennyi büszkeséged legyen, ne írj neki.
2009. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Legyen büszkesége? Aki arra gondol, hogy kívánja a másikat, azt nem érdekli a büszkesége, mert ki akarja elégíteni elfolytott vágyát. Le szeretne vele feküdni. Kell a büszkeség egy embernek, de nem akkor, amikor egy legbelsőbb vágy ég valakiben, az csak gátlásokat szül. Tedd meg, hogy írsz neki, ha tényleg komolyan így érzel, és kívánod! Jobban fogod érezni magad, függetlenül, hogy pozitív, avagy negatív választ kapsz. Kell az adrenalin. : )
2009. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire leakarsz vele feküdni(amit persze én se támogatok)akkor szerintem először írj neki,h szeretnél vele dumálni és hogy találkozzatok. Legyetek kint estig azt hívd fel magadhoz vagy csináljátok vhol....biztos,h tecceni fog neki az ötlet:D Utána már csak rajtad múlik....:)

Azért sok sikert!:D

2009. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne alázkodj meg előtte. ezért biztos hogy nem feküdnék le vele. Sztem csak kárt csinálsz ezzel magadnak.

Felejtsd el.

lehet hogy egy balfas*z az ágyban és csak megbánnád.

2009. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jól kúúúúrsz?
2009. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
végül is lefeküdtél vele?
2010. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!