Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy néha hagyhatna egy picit több szabadidőt?

Figyelt kérdés
Egy hónapja járunk, és szinte minden nap találkozunk. Hétköznap suli után, hétvégéken meg egész nap együtt vagyunk. Nekem ez egy picit már kezd sok lenni. Rajta kívül még ott van a családom, ott vannak a barátaim, akikkel mostanában alig tudok találkozni. Hogy mondjam meg neki, hogy bár szeretem, imádom, de nem jó, hogy minden nap csak vele vagyok? Már akkor rossz kedvű szokott lenni, ha egy napig nem lát. Én 15l, Ő 16f
2011. nov. 16. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
így, szépen.. magyarul :)
2011. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De félek, hogy megsértődik. Ha csak annyit mondok neki, hogy másnap nem tudunk találkozni, már akkor teljesen maga alatt lesz,és másnap még felhív, hogy biztos nem jó -e ma nekem?
2011. nov. 16. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem sértődik meg.. nem lóghattok mindig egymason..
2011. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem jó ha igy rádtelepszik.. nem egészséges..
2011. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem jó, de megsérteni meg tényleg nem akarom,mert ritka rendes srác, tényleg szeretem. Csak ez már sok nekem.
2011. nov. 16. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:
nem ő lesz az utolsó az életedben, nyugodtan mondd el neki :)
2011. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, majd megpróbálom.(: Csak annyira nem akarom, hogy emiatt besértődjön.
2011. nov. 16. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, nehogy elmond ami bánt téged vagy zavar, mert megsértődik. Kiváló, tipikus logika.
2011. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!