Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van mindig ez: "Te egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig ez: "Te egy rendes lány vagy, szeretlek, de nem vagyok beléd szerelmes"?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy egyedül vagyok-e a problémával, de szeretnék rá megoldást találni. Én egy 24 éves, fiatal, rendes lány vagyok és cseppet sem nagyképűség azt állítani, hogy szép is, csinos is. Évek óta nem volt egy párkapcsolatom sem, mert mindig azt kapom, hogy "Te egy nagyon rendes, kedves lány vagy és szerethető, de én nem szeretlek! " Ennek nem tudom az okát. Még soha, senki nem volt belém szerelmes. Szerintetek ennek mi lehet az oka?
2014. febr. 2. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kihívás nehogy bevedd már a rizsát! Azt a kommentedet nem értettem teljesen, mert szűkszavúan fogalmaztál, de nehogy elkezdd adni az elérhetetlent! Maradj csak rendes, kedves, meg a többi pozitív jelzők! Nem azért nem kellesz mert nem vagy kihívás, ezt csak az idióták mondják, akik abból építenek maguknak önbizalmat, hogy megszereztek egy elérhetetlen lányt. Egyszerűen csak rossz emberekkel ismerkedtél. Persze szexuálisan nem kell azonnal odadobni magad, az 1-2 hónap váratás a szexre még teljesen reális és okés, de azon kívül nem kell a rideg nagyságos asszonyt játszani.
2014. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ilyen dolog ez :(
2014. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nos, ha két óra alatt két pohár itallal megszerezhető vagy akkor ne csodálkoz...

Egyébbként igen, mi férfiak (a többség) szeretjük a kicsit titokzatosabb lányokat, ez olyan mint az előjáték a szexnél ;)

A kapcsolat fentartásához nem elég (többségében) a jó külső és az esti akrobatika mert abból csak kefélés lehet, szeretkezés nem...

Belső értékeidre ,,gyúrj" úgy megfoghatod az adott illetőt, pl. főzés, érekes hobbik, sportok, de még a háziasszony szerep is tetszetős! ;)

Remélem tudtam segíteni. :)

2014. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vok 24/L
2014. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én 1 nőt ismerek aki szép értelmes, vagyis így ismerem meg bejön a stílusa is nekem o lenne az igazi csak hát....nyuszi is vagyok...
2014. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!