Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit nagyon szerettél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit nagyon szerettél, de túl sok fájdalmat okozott, akkor mennyi időbe telt, még teljesen elmúltak felé az érzéseid? (20év felettiek érdekelnének)

Figyelt kérdés
Az érzések alatt értem a szerelmet, fájdalmat, dühöt stb.
2014. febr. 2. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A legutóbbi ilyennél nekem kb. 2 év volt.
2014. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A dühöt és a fájdalmat hamar feldolgoztam, de azt,hogy szeretem a mai napig nem tudom elfelejteni. Gondolok rá sokat... néha szívesen érdeklődnék iránta, de jobb úgy,hogy nem kommunikálunk egymással. Talán idővel ez is másképp lesz...
2014. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is kb. 2 év volt, bár én dühöt nem éreztem iránta, te miért vagy dühös?
2014. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

El fog múlni, de adj magadnak időt!

Nekem rengeteg fájdalmat okozott, főleg, mikor elhatároztam, hogy elköltözöm tőle, (normális ember ennyi bántást nem tűrt volna tovább, én ökör meg sokáig kitartottam)szóval elköltözésemkor olyan dolgokat vágott a fejemhez, amik rendesen odatettek az amúgy is letört bilifüle önbizalmamnak. Igaz a végén már szerelmes nem voltam belé, de mai napig visszacseng a fülemben amikor a fejemhez vágott.


Nekem az segített minden emlék feldolgozásában, hogy lekötöttem magam a kapcsolat alatt félredobott hobbijaimmal, elfoglaltságaimmal. Barátokkal való időtöltés sokat segít, valamint valaki, akinek fájdalmaidat kiadhatod (csak megbízható személynek). Szerintem ilyenkor még hasznos leülni nyugodtan és átgondolni, mi miért történt, és mi az előnye annak, ha már így kellett történnie, majd hozd ki magadból a legjobbat.

2014. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig tart a szenvedés, amíg a józan ész nem győz.Inkább puffantsanak le, minthogy egy olyan emberrel még egyszer összejöjjek, aki ennyire önző.
2014. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!