Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, benne lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, benne lennétek egy kapcsolatban egy 4 évvel fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy 19 éves lánnyal. Nagyon jól megvagyunk, a korkülönbség ellenére mindig vagy témánk, és nem beszélünk el egymás mellett, összeillünk.

Összeszedtem minden bátorságom, és megcsókoltam, ő visszacsókolt, tetszett neki a dolog.


A csók óta nem tudom hogy állunk, ő csak tereli a témát, nem ad egyenes választ, akárhányszor kérdezem meg, járunk -e.

Megértem, hogy zavarja a korkülönbség, és mások véleménye, de ennyire mérvadó lenne ez?


Ti mit tennétek a lány helyében?


2014. febr. 2. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
15 évesen még félénk angyalom! De csókold meg még egyszer+még egyszer azt felbátorodik!
2014. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szórakozik veled :S

Kis kaland.

2014. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

16 éves koromban egy 20 éves lány vette el a szüzességem. Fél évig jártunk, majd a 3. aktus után nem sokkal kidobott, de megérte. Ne hagyd elszaladni.

36F

2014. febr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát,én már idáig sem fajultam volna el. Mondjuk én tipikusan az a fajta nő vagyok,akinek az idősebb pasiik jönnek be. Nálam a minimum 2-3 év.. szóval én sosem járnék még velem egykorúval sem,nemhogy fiatalabbal..
2014. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ahhhaaa
2014. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
19 éves lány vagyok és 2 évvel fiatalabb barátom van, már több, mint egy éve. Érett gondolkodású, bár néha észre venni azt a két évet, de csak feldobja vele a napjaimat... :) Egy ismerősömnek pedig 4 évvel fiatalabb pasija van és ők is remekül megvannak, már évek óta.
2014. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5-ös, nem, nem ő a szerencsés. :)


Köszönöm mindenki válaszát!

2014. febr. 7. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!