Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb lány (18) fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb lány (18) fiatalabb srác (17), él valaki ilyen kapcsolatban? (Nem baj ha nem pont ennyi a különbség! )

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy ugyanúgy működik-e egy ilyen kapcsolat mint amikor a srác az idősebb. (ált. ez utóbbi van)
2009. szept. 28. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 8 hónap a különbség. Működhet ugyanúgy a kapcsolat mint másnál még akkor is, ha több évvel idősebb a lány. Ha a fiú érettebb a korához képes akkor miért ne ,működne?

17/L

2009. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 17vagyok a barátom 16.Nálunk egyáltalán nem észrevehető a különbség, jó néha úgy viselkedik a párom,mint egy 5éves kisfiú, de tud normális is lenni(néha) :D.Én pedig komolyabb fajta vagyok...pont az Ő ellentéte, de nagyonjól kiegészítjük egymást már 1éve :)

L/17

2009. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is most kezdtem járni egy nálam fiatalabb sráccal én(18) ő (16).Engem is érdekelnének a hozzászólások.
2009. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nyílt titok h a csajszikat nagyon is izgatják a fiatalabb srácok, csak ugye legtöbbször ezt bevallani se merik


Na nekem 3 élő példám van:

16 éves srác + 24 éves csajszi

17 éves srác + 24 éves csajszi

19 éves srác és 32 éves csajszi


Oké, ezek már ectrém példák, de szóval persze h vannak, és az a vicces, szinte mindháromban a csajszi izgul jobban a srácra ... ez van

2009. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
En 20 eves vagyok nemreg volt egy 19 eves baratom. En nagyon szerettem volna ha jol megy minden es egyutt maradunk de mivel en mindig is a hosszu kapcsolatok hive voltam ra kellett jonnom h ez nem mukodik mert neki meg nem alakult ki az a gondolat h: hosszu tavu kapcsolat... nem mondanam h csak azt akarta, csak rajott hogy o meg fiatal ehhez es nem akar leragadni! Kivanom h ez nalad ne tortenjen meg! Nalam ez volt!
2009. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 23 éves vagyok, és a barátom 16, volt korosztályomból is barátaim, és idősebb is, de ebben a kapcsolatban vagyok a legboldogabb.

Ugyanúgy működik, mint egy "normális" kapcsolat, ahol a fiú az idősebb.

Beleszeretsz vkibe csak azért mert nagyobb vagy kár lenne egy csodálatos kapcsolatot eldobni.


Sok sikert mindenkinek, aki hasonló helyzetben van!

2009. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 23 vagyok a barátom 18.és működik a kapcsolat,persze vannak akinek nem tetszik,de azok így jártak:)Mondjuk ez az első eset hogy fiatalabb a fiú mint én.
2009. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Én 28 vagyok a párom 27. Már majd 5 éve vagyunk együtt, három hete született meg a második közös gyermekünk:).A volt házasságomból is "hoztam " egy gyereket, őt is elfogadta. Egyébként az exférjem 15 évvel volt idősebb nálam, de a jelenlegi barátom érettebb és több a felelősségtudata is. És ilyen felhőtlen boldog kapcsolatom még nem volt!!


Úgyhogy nem azon múlik a sikeres kapcsolat, hogy születési évét tekintve fiatalabb vagy idősebb, hanem agyilag és felfogásban milyen érett.


Sok sikert!

2009. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!