Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hagyjam és lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hagyjam és lépjek túl vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy fiúval pár hónapja kavarunk, nincs szex és én így nem is akarom és meg is mondtam neki, azt mondta, hogy azért nem akar tőlem kapcsolatot, mert nem "fogtam meg", de viszont nagyon sok mindent megbeszélek vele és mondta is, hogy nagyon tetszem neki minden oldalról (azaz külsőleg is és belsőleg is). 17/L (a fiú 18)
2014. febr. 3. 00:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Megakar fektetni, azért mondja.
2014. febr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 moneyrunnin@ ***** válasza:
Lépjél túl.
2014. febr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát azzal tisztában vagyok hogy meg akar de nem fog neki sikerülni es ezt szerintem ő is tudja+ azért ugymond hoz értem áldozatot mert párszor ugymond fontosabb voltam neki mint egy pár haverja és szán rám időt meg megölel meg, meg puszilgat stb. szoval nem olyan száraz ez a dolog
2014. febr. 3. 00:32
 4/11 A kérdező kommentje:
és lécci kort és nemet is irjatok köszönöm ! :) :3
2014. febr. 3. 00:33
 5/11 A kérdező kommentje:
és egyébként igy is hogy nem vagyunk együtt és tudom hogy csajozgat mellettem borzaszto boldog vagyok igy 'mellette' ugymond szo szerint kivirultam
2014. febr. 3. 00:35
 6/11 moneyrunnin@ ***** válasza:

2. vagyok. miért nem fog neki sikerülni?

20/f

2014. febr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azért nem mert nem vagyok ilyen! tartom magam bizonyos dolgokhoz!
2014. febr. 3. 00:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyenlőre... :)

Amúgy hagynod kellene a dolgot, nem ugyanazt akarjátok, felesleges erőlködés.

2014. febr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de és ha megváltozik a véleménye?? lehet hogy meg fog és akkor nem kis dolgot veszitek el ugy erzem és neeem nem vakit el a szerelem mert nem vagyok szerelmes ezt jozan ésszel gondolom! nem szabad csak ugy feladni meg mindig keres engem meg amikor 2 napig össze voltunk veszve mondta h gondolt ram stb meg lenne kivel szexelnie azert...
2014. febr. 3. 00:51
 10/11 anonim ***** válasza:
:D jah.. reménykedik,h megtud fektetni, plusz bír téged haverilag,de ne láss bele többet mint ami...ne vágyakozz olyan után ami nincs.
2014. febr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!