Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lépjek, vagy hagyjam? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek, vagy hagyjam? 16/L

Figyelt kérdés

Még márciusban megismerkedtem egy sráccal. Én "kezdeményeztem" az ismerkedést. (Megszólítottam az utcán) Nagyon sok közös van bennünk, mint kiderítettük, és totál egy hullámhosszon is voltunk. A sráccal akkor sokat találkoztunk, mindig ő írt nekem, legtöbbször ő is javasolta a randikat.

Aztán sokáig nem találkoztunk, nem is keresett. A nyáron összefutottunk a városban, és megbeszéltünk egy duplarandit. Ő és én, a barátnőm és az unokatesója. Tök jó volt a randi, meghívott egy pizzára, és négyesben sokkal bátrabb is volt, mert alapból elég félénk srác. Többször átölelt, arcon puszilt, és fogta a kezem mikor sétáltunk. Csók nem volt, de lett volna rá lehetősége, többször is úgy intéztem. Hogy nem tette meg, arra fogtam, hogy félénk.

A duplarandi után egyszer találkoztunk, akkor túlzás nélkül 5 percen keresztül álltunk összeölelkezve a házunk előtt mikor hazakísért.

Nem keresett egyszer sem azóta. Nemsokára szülinapja lesz, és én szeretnék neki venni valamit, és emellett elmondani, hogy mit gondolok, és érzek. Csak félek, hogy túl nyomulós lenne, hogy én keresem, és kicsit letámadom. gazából negatív jelet még nem mutatott konkrétan, csak nem keresett, és félek, hogy hülyét csinálnák magamból. Szerintetek? Hülye ötlet, vagy hagyjam, ha ennyire nem érdeklem?


2013. szept. 13. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha adsz is ajándékot, csak valami apróság legyen, kis süti vagy ilyesmi. Ha találkoztok, valahogy irányítsd úgy a beszélgetést, hogy kisüljön belőle, hogyan álltok.
2013. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Óóó, hát hagyd!! Nyílván nem csak félénkségről van szó..
2013. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kettesnek igaza lehet :\
2013. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok, csak nem tudom... Mert amikor vele vagyok, mindig olyan jól érzi magát, semmi negatív dolgot nem mond, nem mutat, és jeleket is ad... Vagy csak én veszek jelnek minden apróságot? Mikor hívom, hogy találkozzunk, rámondja az igent, nem is próbál lerázni... Nem tudom...
2013. szept. 13. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak a barátyának akar tartani?
2013. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha úgy érzed vagytok már eléggé jóban akkor ülj le vele és tisztán beszéld meg vele mindenféle kertelés nélkül.15/f
2013. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem jött össze...
2013. szept. 17. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2013. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!