Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti haragudnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti haragudnátok, ha a pasitok nem készülne nektek külön a ünnepekre valamivel? (Karácsony, Szülinap. )

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sokszor kaptok kisebb ajándékokat, mint pl egy doboz bonbon, vagy egy tábla csoki, egy új nadrág, vagy egy körömlakk.. De ha jön egy fontosabb esemény, akkor nem készül külön valami olyannal, ami oda illik, vagy inkább elnapolja a dolgot.

Akkor a konkrét példa az, hogy többször kapok a barátomtól olyan ajándékokat, mint amiket az előzőekben felsoroltam, viszont az ünnepek, az alkalmak háttérben vannak bőven nála ahhoz képest, ahogy én szoktam készülni neki. A szülinapi ajándékom is olyan volt, hogy nem is ő találta ki, hanem mivel nem is vett semmit, az öcsém mondta, hogy van egy haverjának egy eladó használt telója, és vegye meg azt.. De magamból kiindulva.. ez milyen már, hogy egyáltalán nem is gondolkodott rajta, hogy mit? Elég lett volna egy csoki is, de legyen az ő ötlete, és vegye a fáradtságot.. Én hónapokkal az alkalmak előtt már szoktam tudni, mit adok..

Karácsonyra pedig azt ígérte be, amit már a hónapokkal előtte lévő szülinapomra is megigért, (de nem lett meg), de karácsony este üres kézzel állított be. És most jutott el odáig, hogy jövő héten odaadja amit szeretett volna adni karácsonyra.


Félreértés ne essék, nem vagyok telhetetlen, sőt. Én jobban örülök, ha adhatok, csak azért az embernek jól esnek a kedves gesztusok...

Szóval, ti mit gondolnátok? Haragudnátok?


2014. febr. 3. 08:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt is oda akartam írni, hogy a szülinapom reggelén még nem is gondolkodott rajta, hogy mi legye, és akkor jött a tesóm ötlete..
2014. febr. 3. 08:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Karácsonykor én sem adtam neki semmit, szülinapjára igen, mert a süti mellett épp volt ötletem más ajándékra is.


A hétköznapokban sem ajándékozgatunk, maximum olyan van, hogy vesz az egyikünk csokit vagy valamit és megesszük együtt.

2014. febr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul esne.
2014. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem haragudnék egy kicsit sem..

De rosszul esne..

A két érzés nem ugyanaz...


Ha sosem készülne az is rosszul esne, de hogy ünnepek pint nem..

Jah és nem atelefonon van a hangsúly, marmint itt értem az értékét..

Ha csinal egy szép képeslapot kis üzenettel nekem az is a lényeg azon van, hogy gondolt rám készült nekem.


Szerintem a barátodnak ontosak az ajandékok, tehát a mi...

Inkább odaadja 2 hőnappal arrébb de ő azt adja amit kitalalt, inkább nem ad semmit, minthogy olyat adjon ami szerinte nem megfelelő.

Nem tudhatod a elefon előtt mennyir agyalt, hogy mit, se nem ötlött az eszébe (szerinte) semmi jó...

Úgy gondolja, hogy a egy szülinapra névnapra van elvárás, meg kell adnia a módját...a hétköznapokon nincs rajta ez a nyomás, az elvárás, így szívesen meglep akármivel..


Szerrintem érdemes lenne beszélni róla, mert csak ne egy kommunikációs zavar, vagy azon bukjon űgymond a kapcsolat ,( mert egy idő után ezekre rámehet..) hogy neki ilyen a szeretetkimutatása...

Anyukám is hasonló volt... Bár ő inkább belebeegszik, hogy időre kitaláljon szerinte megelelő szintű ajándékot..

2014. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én például SEMMILYEN ünnepet nem ünneplek, kérdező. Se karácsony, se húsvét, se Valentín nap, se egyéb kölcsönzött ünnepek és szülinapot sem. Sem másét, sem a magamét. Mind személyes meggyőződésből, mind vallási okból. De a lényeg az, hogy szerintem - és ez a személyes meggyőződésem - nem szabad elvárni hogy X/Y/Z naptári dátum miatt adjon valaki ajándékot, mert [AKKOR KELL]. Ez annyira... sekélyes szerintem és kényszeres. Sokan az emberek közül utálják is ám ezeket, csak azért teszik meg mégis, mert elvárják és nem akarnak sértődést.


Én úgy gondolom, hogy ha ajándékot akarok adni annak, akit szeretek, azt az év bármely szakában megtehetem és nem kell hozzá dátum, ellenben csak egy dátum miatt nem fogok neki ajándékot adni.

Talán egyedül a házassági évfordulót nevezném elfogadhatónak, már ha van rá az illetőnek igénye.

2014. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7%
Egy hülye suttyó a pasid és mégis ez jön be a lányoknak.
2014. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!