Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelentenek-e szavak? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek-e szavak? Vagy idézet? Fontos!

Figyelt kérdés

Általában az az ember jut a legmesszebb,aki hajlandó merni és csinálni.Egy óvatos hajó soha nem jut messze a pártól!!!!!!


Ez egy csaj idézte szerintem nekem! ez rosszat jelent vagy nem?


2009. dec. 6. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ezt én így nem tudom megmondani neked, nagyon nagyban függ attól miért idézte neked, mit mondtál mielőtt idézte stb. Ezt a hajósat én nem értem, nem a parttól nem megy messze?
2009. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy valószínűleg(bocs, de)töketlen barom vagy.

Kelj fel és csinálj valamit.Bármit...

2009. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És te mi vagy, fiú?

Aki mer, az nyer! Nem túl bonyolult.

2009. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tettem hozzá, hogy valószínűleg negatív dolgot jelent, de például ha csak idézeteket mutogattatok egymásnak, akkor nem hiszem, hogy gond..
2009. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Mind a kettő ugyanazt jelenti, amit már előttem is írtak: aki mer, az nyer.

Általában az az ember jut messzebb, aki hajlandó merni és csinálni: ha állandóan azon tökölsz, hogy vajon meg merd-e tenni, vagy sem, akkor nem fogsz előbbre jutni.

Egy óvatos hajó soha nem jut messze a parttól: ha túl ovatós vagy, és nem mered bevállalni a rizikósabb dolgokat (értsd: nyílt, tajtékzó tenger a hajó esetében), akkor folyamatosan csak egy helyben fogsz tipródni.

Az a szép a szólásokban, hogy nem kell túl bonyolultan értelmezni őket. Pont azt jelentik, amit mondanak.

Szóval, ha arról van szó, akkor csak hajrá! Merd megtenni! ;)

2009. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

tegnap evvel a csajal randiztam de a végén csak arcra puszit engedett mert úgy tartotta az arcát!


de azt mondta talizhatunk legközelebb is csak máma néztem a ki írását nem biztos hogy nekem szol. lehet én értetem fére de ma nem vete fel a telot és az sms-re se válaszolt

2009. dec. 6. 17:43
 7/11 anonim válasza:

mi az hogy "szerintem nekem"?

neked küldte vagy csak gondolod, egyáltalán hogy küldte?

2009. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
milyen kiirás??
2009. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy elöttem is írták,tedd meg akármiről is van szó.Értsd úgy a idézetet ahogy van,ne bonyolítsd.

Az az ember jut mindig messzebb amelyik mer valamit is csináli,az éri el a céljait, esetleg azt a lányt akit szeret vagy hasonlók.Aki óvatosan él,annak nem hullik semmi se a ölébe,küzdeni,harcolni kell mindenért,mert különben nem jutsz el sehova ( part-hajó) :)

De tényleg,csak olvasd és értsd az idézeteket,nem kell túl bonyolítania dolot,egyértelmű,csak szövegértelmezés és szituáció elképzelése max. :)

2009. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lépj' Indulj már, te' Még mindig itt vagy?
2009. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!