Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek van egy nagy Ő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van egy nagy Ő, aki az ember lelkitársa?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 16:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
vagy több is
2014. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy, de akár több is lehet, de van olyan is, aki soha senkit nem fog ilyennek érezni, úgyhogy nem feltétlenül kell minden ezós dumát elhinni.
2014. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Noydra ***** válasza:

Ez miért ezós duma?

Egyébként amennyi ember él a földön, valószínűleg mindenkinek lenne, csak kevesen találják meg. Én szerencsére azon kevesek táborát erősítem, kiknek sikerült.:)

2014. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagy Ő nincs, de lelki társ van. Én már megtaláltam, csak... éppen nem lehetünk együtt, bizonyos okok miatt.
2014. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért ezós duma, mert ha ép ésszel belegondolunk, ugyan mennyi esélye lenne, hogy egy embernek pontosan egy és csak egy lelki társa legyen? Meg mi az, hogy lelki társ? Hogy összeillünk? Több emberhez is lehet, hogy illünk az életünk során. Ez az egyetlen lelki társ szöveg, csak romantikus, misztikus, ezós halandzsa.

Néha az életünk során találkozhatunk néhány olyan emberrel, akikkel egy hullámhosszon vagyunk és ha teszünk is érte és az élet sem szakít el egymástól, akkor az igazivá válhatunk egymásnak.

2014. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én egész életemben hittem abban hogy van valahol 1 férfi 1 nagy ő, 1 lelki társ, akivel tökéletesen összepasszolunk, és reménykedtem benne hogy meg fogom találni. Ez sikerült is: 5 ismerkedős, randizós, pocsék párkapcsolatokkal teli év után. (19 évesen kezdtem)


Sokan megbántottak, sokat csalódtam, untam mindig randizni járni, és ismerkedni, és ugyanazokat a köröket újra meg újra lefutni...


Szerencsém volt, viszonylag fiatalon megismertem azt az 1 embert...24 évesen. Ma már több mint 2 éve házasok vagyunk. És az elején is, és most is azt gondolom, hogy nincs még egy olyan a világon akivel ennyire összeillenénk...ő tényleg a lelki társam, és a szerelmem egy személyben.

2014. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!