Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem összejöttem egy nagyon szép, okos, jó fej lánnyal, de végül nem sikerült. Hogyan lehetne ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, de nem az én "hibám" volt, hogy nem jöttünk össze, mert én is bejötte neki, hanem objektív körülményeké.

A lány számomra szinte tökéletes volt: külsőleg és belsőleg is pont az ideálom, szűz, ezenkívül nem is pénzéhes; gazdag családból származik.


Két hónapja történt, még mindig rendszeresen álmodom róla...


2014. febr. 3. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán ne gondolj rá.
2014. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan gondolok rá. Közben volt egy vizsgaidőszak, az sem verte ki a fejemből.
2014. febr. 3. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más csajokkal, járj ki haverokkal, foglald le magad más dollgokkal. Nekem is bejött egy csaj, számomra ő a tökéletes, de ő nem akar többet tőlem mint barátság, próbálom elfogadni, de a remény mindig bennem lesz :)
2014. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj eljárni társaságba dumálni...legalábbis nekem segített vmennyire...
2014. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mik voltak azok az objektív körülmények?
2014. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tudom milyen.... elég sok időbe fog telni...:/
2014. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Foglald le magad,ismerkedj más lányokkal,stb
2014. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!