Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az tényleg ennyire fura ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg ennyire fura ha nekem az alacsonyabb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok alacsony, 170 centi vagyok kereken és imádok legalább 10 centis magassarkút hordani, azzal kb 180 centi vagyok. De nekem a 170-175 közötti pasik jönnek be a legjobban, és nem szeretem ha a pasi 180 centitől magasabb, mert akkor kisebbségi komplexusaim vannak. Ez nagyon fura?

2014. febr. 4. 11:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyik alacsony srác írta ki ézt a kérdést, csak provokációnak. Én is alacsony vagyok a magam 170cm-el, és tudom, hogy a nők 95%-nál esélytelen. Hogy miért? A magassarkú és a védelmi hajlamaik miatt. Ha kérdés valódi, akkor is tök mind1, mert a kérdező csak csepp a tengerben, hisz a legtöbb nő emberszámba sem nézi az alacsony férfiakat. 175-178cm alatt nem sok esélyed van férfiként hosszú távú kapcsolatra, rövidre, egy éjszakásra talán. El kell ezt fogadni, és kész. Jöhetnek a lepontozó tündérkék.
2014. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más jön be, nem vagyunk egyformák. Tehát nem szabad elkönyvelni hogy nem jönnek be az alacsony srácok senkinek se, és ez az " úgysem kellek senkinek" hozzáállás szerintem a legférfiatlanabb dolog a világon. :)
2014. febr. 4. 20:04
 13/20 anonim ***** válasza:
Az alacsonyság és a kisfarkúság a legférfiatlanabb tulajdonság, én nem sírtam, csak a valós tapasztalatomat írtam le a mai nőkkel kapcsolatban. Ha alacsony 170cm v ezalatt vagy szinte esélyed sincs hosszútávú tartós kapcsolatra. A nők sem hülyék, előbb utóbb rájön arra, hogy a pasija jóval az átlag alatt van mármint testméretben, és ez kikezdi a kapcsolatot. Jártam már így nem egyszer sajnos. 170cm-vel és kis farokkal kín az élet, dupla handikepp.
2014. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nekem eddig minden barátom 170cm-es volt, és nem ezért ért véget a kapcsolat egyikkel sem. Szerintem ha jó az arc, a test, és az öltözködés akkor semmi baj nincsen egy alacsony sráccal. Én inkább választanék egy jól kinéző 170cm-es fiút, mint egy átlagos kinézetű 180+ cm-eset. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
2014. febr. 4. 20:44
 15/20 anonim ***** válasza:
Legyen igazad Kérdező :)
2014. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem akartam ezzel a kérdéssel vitát nyitni, csak elmondtam hogy én mit gondolok erről a témáról, hogy nem mindenkinek az tetszik ami a többségnek. :)
2014. febr. 4. 20:59
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu!
2014. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nekem kicsit fura
2014. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Remélem, ez nem csak egy kamu kérdés. Nekem meg pont az jön be, ha a nő a magasabb. Ha tudnád, mit össze keresgéltem már sikertelenül. Még, ha azt is állítják, hogy őket nem zavarja, akkor is lebuknak, amikor megjelennek a lehető leglaposabb cipőjükben az első randin. Egyébként eddig egy nőt találtam, aki kifejezetten akkor érzi jól magát, ha ő a magasabb, csak sajnos New Yorkban él. Olvasd el a negyedik bekezdést: [link] Bárcsak több ilyen nő létezne.
2014. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hehe, látom, még 2014-ben írtad ki, de szerintem még mindig kapod a privátokat a kevés önbecsüléssel bíró pasiktól. :D
2015. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!