Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szokás ez a családokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokás ez a családokban, kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
a fiú megy a lány családjához,vagy fordítva? gondolok itt,ott alvásra is stb. mert nálunk sokszor volt barátnőm,de én náluk csak párszor,50 kilométerre lakunk egymástól,és csak hétvégén tudunk talizni,vagy ha szabadnapos,én nekem jelenleg nincs munkám,neki igen,de nem tetszik neki,hogy mindig ő jön,fáradt is pénz stb.. de nekem örülök,ha kajára tudok szerezni,nem hogy utazgatni.
2014. febr. 4. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szokás? Nincs szokás. Kényelem van. És lehetőségek.
2014. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerezz munkát mert ilyen munkakerülő f.as.zo.kat előbb utóbb dobnak a csajok ...

Egyébként meg szerint a Fiúnak illendő a lány után járni de ma már "szinte minden" elfogadott így végül is tö.k.mind1 ki megy hova a lényeg az hogy munkakerülő f.as.zokat ott fogják hagyni a nők ...

2014. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Talán maradi vagyok, de szerintem elég idétlen dolog, amikor egy lány jár udvarolni egy fiúhoz. A lányra nézve nevetséges, a fiúra nézve pedig ciki. Az, hogy havonta 1x-2x elmegy hozzátok, az oké, de az, hogy folyton ő jár, ez nekem magas.
2014. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
leírtam köcsögök,hogy miért van így. jelenleg ku-rva nagy lehetőségek vannak az országban dolgozni még fiataloknak is,igaz? mielőtt magas lóról pofáztok gondolkodjatok.
2014. febr. 4. 16:05
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

A kérdésednek a világon semmi köze a szokásokhoz. Egyszerűen csak mentséget keresel, mert nincs pénzed.


Ilyenkor úgy SZOKÁS, hogy megmondod neki, hogy ne haragudjon, de amíg nincs munkád, nem tudod megengedni magadnak a buszjegyet, de ha lesz pénzed, bepótolod.

2014. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"leírtam köcsögök,hogy miért van így. jelenleg ku-rva nagy lehetőségek vannak az országban dolgozni még fiataloknak is,igaz?"


Hát... nekem pl van munkám.... Másrészt meg attól, hogy beszóltak, nem kell felkapni a cukrot. Hagy szólogassanak, ha ennyire futja...

2014. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
akk menj vissza kapálni! ha va munkád.
2014. febr. 4. 16:08
 8/17 anonim ***** válasza:
A szokas szerint a fiu jar a lanyhoz, de ha tleg nincs penzed akkor add a tudtara biztos megfogja erteni :)
2014. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
amúgy meg megmondtam neki,hogy jelenleg így tudjuk megoldani,mert nincs pénzem,de ha van akk is ráköltöm karácsonykor se voltam se fodrásznál sehol,neki vettem ajándékot az utolsó pénzemen,könnyen beszél az,aki nincs ilyen helyzetben.
2014. febr. 4. 16:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy kicsit ugyan hűtsd már le magad! Mi a francot hisztériázol itt azért, mert valaki be mert szólni?! Ráadásul még nekem is ugatsz, aki be sem szóltam neked. Érdemes lenne elgondolkodni kicsit...
2014. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!