Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én utálom a felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálom a felesleges dramazast a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Kezdve a "kötelező" vitákig, mert az kell Állítólag...egészen a "fogalmad sincs hogy mit érzek" majd megsértődésig. Hogy lenne Fogalmam róla ha nem mondja el? :) nyilván nem mondom ki,de ez az igazság és sok-sok kapcsolatban van ilyen hülyeség.
2014. jan. 20. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak te
2014. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha már ilyen veszekedések vannak akkor tényleg nem figyelsz rá,szóval jogosak :D

a te hibád

2014. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek ilyenek a kapcsolataikban, ez tőlem független.
2014. jan. 20. 00:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Észrevétel.
2014. jan. 20. 00:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Mármint akkor a te kapcsolatodban nincs ilyen, mások kapcsolatában utálod? Érintett vagy ilyenben? Mert ha nem, akkor szerintem rajtad kívül tényleg nem sokan lehetnek, akiket ilyen mélyen érintene, hogy mások mit drámáznak a saját kapcsolatukban.
2014. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-3 értelmetlen összeveszés és dobom a csajt. Engem ne készítsen ki idegileg egyik rinya se, nincs szükségem az indokolatlan kirohanásokra, hisztikre.
2014. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs ilyen probléma mindent megtudunk kulturált ember módjára beszélni nincs dráma nincs olyan érzésem, hogy mindjárt kiszaggatom a hajam meg az övét is.
2014. jan. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem szeretem én sem.

Bár empatikus és odafigyelésre képes embernek tartom magam, simán előfordul olyan, hogy el sem tudom képzelni, hogy a másiknak mi a baja. Na most ha ilyenkor a barátnőm odavágja, hogy "látod, már ez is mutatja mennyire nem figyelsz rám, hogy azt sem tudod, mi a baj", akkor azért felforr az agyvizem. Főleg, ha a kapcsolat elején lök be ilyeneket, fél év vagy annál kevesebb együttlét után. Most őszintén, fél év alatt simán millió dolgot nem tudok még a másikról, mert nem kerül elő. Ha pedig soha nem hallottam még tőle, hogy utálja az epret, akkor ne sértődjön már be azon, ha mittudomén epertortát sütök neki szülinapjára...

2014. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én nem jövök össze ilyen lányokkal, így gondoltam.

De sokszor már randin elkezdenek drámázni és szerintem hihetetlenül gyerekes. Mint egy rossz brazil szappanopera.

Az utolsó válaszolónak a példája pont ilyen: Honnan tudnám alig pár hónap kapcsolat után, hogy a másik mit akar és mit szeret?

2014. jan. 20. 11:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a teátrális jeleneteket:)


volt benne részem az exemmel. Na kösz nem kérek több ilyen pasit. 1 év alatt szépen tönkre vágta a kapcsolatunkat az alaptalan féltékenységi rohamaival, hisztijeivel, és a többit nem is sorolom.


Aztán elintézte hogy végleg szakítsak vele amikor megcsalt, meg megütött. És még ő volt felháborodva meg ledöbbenve amikor visszaütöttem.... persze, majd hagyom magam felpofozni csak úgy...idióta torzszülött...


Meg ki mondta hogy a vita meg a veszekedés az kell? Kell a hóhérnak...Nálunk megbeszélés van, nem veszekedés, és ez így jó. A férjem is így gondolja.:) Normál kulturált emberek vagyunk akik meg tudják beszélni az esetlegesen felmerülő problémákat. Ha vannak.


Az olyan férfi, aki erre nem képes, nekem nem kell. Ezért is választottam a férjemet.:)


27/N

2014. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!