Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazaköltözni 33 évesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaköltözni 33 évesen a szülőkhöz?

Figyelt kérdés

4 ev utan veget ert a kapcsolatom,el kellett koltoznom a pasimtol.Mivel nem volt sajat lakasom,igy a szuleimhez kellett visszakoltoznom.A fizetesem atlagos, lakast venni nem tudok, alberletbe koltozni meg elegge huzos lenne ilyen fizetessel.

Azt sem tudom,mit kezdjek magammal, ciki mar a szomszedok elott is,hogy en ismet itthon,apummal nem vagyunk a legjobb viszonyban,eleg zsarnok termeszete van. A 4 ev alatt ugyan elszoktam tole,de most megint elviselni az maga a pokol.


Orulnek par jo tanacsnak, ha valaki atelt mar hasonlot,mit tett, igy, 33 evesen mihez kezdjek magammal? Fura helyűzet ez szamomra,tanacstalan vagyok.


2014. febr. 4. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet. Lehet húzós, de saját életed lesz(már ha igényled). Másokkal is össze lehet költözni, nem muszáj egyedül.
2014. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az albérlet még hosszú távon is kifizetődőbb, mint a saját lakás. És rugalmasabb is.


Menj csak albérletbe, s ha összejössz valakivel, akár az ország másik végéből, akkor nem köt gúzsba a frissen vásárolt lakás.

2014. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Albérlet. Ha van nyelvtudásod, akkor külföld is lehet így az anyagi helyzeted is stabilizálódik.
2014. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj kicsit úgy élni otthon, mintha csak főbérlős albérletben laknál. Kerülj minden konfliktushelyzetet, ha kell akár úgy is, hogy nem velük étkezel. Egy hónap alatt kiderül, hogy ez működik-e, ha nem akkor érdemes albérletbe menned, lakótársakkal.
2014. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
költözz a szomszédba akkor.legalább nem kell mindig a téged figyelniük.
2014. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az 5 és fél éves kapcsolatom után mentem haza, ráadásul saját lakásunk volt már közösen. Amit eladtunk.

De az a pénz vagyis a fele nem lett volna elég egy lakásra és azt a pénzt nem is akartam elcseszni arra h abból albérletet fizessek mert egyszer jó lesz alapnak.


Én is hazaköltöztem igen 29 évesen egész pontosan tavaly. Ha lesz párom akkor elmegyünk majd albérletbe de egyedül nekem is húzós...

2014. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg barátnővel összeköltözni?? Már ha van vki aki szintén költözne vmilyen okból. És igen, a külföld is jó megoldás lehet sztem is, esetleg 1-2 év és lakást is tudnál venni (ha szerencséd van :)
2014. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha az átlagos fizetés alatt valójában kevés fizetést értesz, akkor annak a fejlesztésén is _nagyon_ érdemes volna dolgozni.


Mindenképp az albérletet javaslom. Saját lakás annak való, akinek sok pénze van.

2014. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!