Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban szülőkhöz szólok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban szülőkhöz szólok! Elengedenk a 16 eves fiukat egy 17 eves lannyal a Pink koncertre? Illetve a lany szuleinek az oldalarol is. Az a gond, hogy 100 km-re lakunk pesttől.

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szevasz, nekem 16 éves az unokahugom, és tök normális csaj. Lásd el őket a biztonságos szexről szóló intelmekkel és adj neki óvszert (annó én 17 évesen anyámtól kaptam egy zacskónyi óvszert, amikor házibulit rendeztem...) aztán hadd menjenek...
2009. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismered a fiukat és megbízol bennük akkor igen.ha nem ismered őket de látni rajtuk hogy rendezettek(bár az még nem jelent sok mindent) akkor esetleg igen.Esetleg megkérdezném a lányt hogy ő milyennek ismeri a fiukat.

igazából egyszer élünk és ha kicsit már felnőttesen viselkedik a lány akkor igen.Hisz minden bizalomra épül.

2009. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen mindketten megbizhatóak teljesen
2009. jan. 11. 23:19
 4/9 anonim válasza:
54%
engem a szüleim milánóba engedtek el koncertre... bár, úgy érzem nem kérdeztem ;)
2009. jan. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

off: Ezt a kérdést már olvastam itt...mi van nem volt elég az ott adott válasz?

on: Én ha szülő lennék, nem engedném el, csak akkor ha megy velük felnőtt, de! csak! addig megy velük amíg odaérnek és utána értük megy!!! Közben nincs ott velük, mert akkor nem érzik jól magukat a fiatalok!

2009. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tudnak vigyázni magukra ilyen korban. Te magad mondtad, hogy megbízhatók.

Pesten meg tudniuk kell, hogy "mik a szabályok", akkor nem történhet semmi bajuk.

2009. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Én 16 évesen egyedül mentem ki a velencei karneválra, 17 évesen pedig a barátnőmmel. 100km pedig 1.5 óra vonattal, az nem távolság. 20 km semmivel sem veszélytelenebb mint 2000.

Szülők nagy részéből hiányzik a logikus gondolkodás. Már bocs. :)

2009. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp engedd el.

16-17 évesek, már szinte felelősségteljes felnőttek, egy Pink koncert meg nem olyan zúzós.. Szal hajrá, érezzük csak jól magukat (:

2009. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most nézem..

*érezzék*

xd

2009. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!