Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem vagy sem? Múlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem vagy sem? Múlt héten csütörtökön a vőlegényem elment dolgozni, ahogy szokott is. Én már az előtte levő napokban lebeszéltem az egyik barátnőmmel, hogy jöjjön fel és segítsen hazaköltözni. ..

Figyelt kérdés
A legnagyobb titokban összepakoltuk a holmimat és elmentünk. Bezártam az ajtót és hagytam egy cetlit, hogy a postaládában megtalálja a kulcsokat. Nagyon sírtam, de muszáj volt megtennem, mert folyton hazudozott nekem, becsapott és megcsalt, amit minden alkalommal letagadott. Nem bírtam tovább és léptem. Iszonyú érzés volt. Azóta egyfolytában hívogat, de nem veszem fel.
2008. dec. 1. 21:07
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
98%
Ha tényleg megcsalt akkor jogosan léptél le!!no meg a hazudozások azért nem szép tőle!!főleg hogy jegyesek vagytok!!!
2008. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sokkal tisztessegesebb lett volna reszedrol ha leultel volna vele megbeszelni(nem kibekulni,mert semmi ertelme azok utan amiket csinalt veled)csak szoban elmondani neki,mert o lehet nem is erti vagy nem akarja megerteni hogy miert mentel el.Szerencse hogy meg tudtad tenni es nem par ev mulva valassal megoldani a dolgot.
2008. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem megvolt neki már a megbeszélés oldala.Szerintem jól tetted, ha vissza is mész hozzá legalább megtanulta, hogy hogy mennek a dolgok, elég nagy dolog , hogy jegyesek vagytok és megcsal.
2008. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Leültünk beszélni mindig a problémáinkról. A megcsalások megbeszélésénél mindig én alázkodtam meg és mindig én sírtam.
2008. dec. 1. 21:25
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
A sírás nem megalázkodás te idióta liba. Ez a megoldás, igen, titokban, amíg a másik nem tud reagálni, gyorsan intézzük el a dolgokat. Mekkora idióta vagy te. Meg kell beszélni, hogy ezt így ne tovább, sírni egy sort, és elköltözni. Nem volt tisztességes.
2008. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Jól tetted!Én is ezt csináltam volna!Menjen az ilyen pasi a fenébe!
2008. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi ez kedves volt tőled!

ki mondta hogy a sírás az megalázkodás, mert én nem. Én azt mondtam, hogy megalázkodtam, mert egyáltalán szólni mertem hogy mi az ami nem tetszik nekem és sokat sírtam is. Mivel ő nem ismerte el a hibáit többszöri megbeszélés után sem, pedig le is bukott. Ezért mentem el titokban.

2008. dec. 1. 21:32
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Jól tetted, hogy elmentél, nagyonis!!!
2008. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Vegre egy okos no!!!!

Gratulalok, ugyes vagy! Meghogy megcsal, mashova megy hemperegni??? Tessek, szabad a palya!

Konyorgom, vissza ne menj hozza!

Menj el nyaralni, es pihend ki a megalaztatasokat, amit a volegenyed tett veled: hazudott, es mas nokkel hempergett!

Gratulalok megegyszer, tobb ilyen okos, bator nore lenne szukseg!!!!

2008. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
JÓL TETTED! szedd össze magad, pihenj, és felejtsd el! ha nagyon zaklat, válts számot!
2008. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!