Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok-sok év utáni újrakezdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok-sok év utáni újrakezdés működhet?

Figyelt kérdés

20 évvel ezelőtt szerelmes voltam. A fiú elhagyott. Egy idő után azt mondta, hogy csak megijedt az érzéseitől (?). Akkor már nem fogadtam vissza, mert már mást szerettem, de sikerült elbizonytalanítania. Akkor 17 évesek voltunk. Eltelt majdnem 20 év.

Egy mostani újrakezdésnek lenne értelme?


2014. febr. 4. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk???
2014. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp igazad van. Nagyon hülye kérdés...
2014. febr. 4. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Mostmár lehet, hogy te ijednél meg az érzéseitől. Egyáltalán ő tud valamit erről a szándékodról?
2014. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sokminden függvénye . Szerintem vannak olyanok akiknek jól sikerül vannak akiknek nem . Hozzáállás kérdése is . Szóval igencsak relatív . A jövőt meg senki sem tudja megjósolni .
2014. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Moszuke ***** válasza:

a gyerekkori szerelem csak az emlékek miatt szép. 20év baromi sok idő.. azóta pocakos, ráncos és megkeseredett..

te tudod..

2014. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A.R. ***** válasza:
teljességgel lehetséges, az izzás megmaradt a sérelmek elmúltak felnőttek vagytok. Mindenképp ajánlom. Anyám 36 év után jött össze a gyerekkori szerelmével.
2014. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!