Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek tovább vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek tovább vagy inkább "szálljak" ki? Érdemes még maradnom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatról van szó. A párom nyár végén elhagyott és azonnal belekezdett egy másik kapcsolatba (aminek már voltak előzményei). A kapcsolatuk 3 hónapig tartott. A párom ezután visszajött hozzám, én meg visszafogadtam. Nagyon mély szeretetet érzek iránta, iszonyúan szenvedtem, amíg nem voltunk együtt. A bizalmam irányába nulla, sajnos azt sem tudom elhinni neki, hogy tényleg engem szeret. Tudom, hogy nagyon beleélte magát abba a kapcsolatba, szerelmes volt.

Volt e közületek valaki hasonló helyzetben, működhet a kapcsolatunk ezek után? Rengeteget rágódom ezeken a kérdéseken, mindezek mellett még azt is fel kell dolgoznom, hogy egy más nőnek adta a szeretetét, csinálta vele mindazt, amit velem.

Kíváncsi lennék véleményekre, tapasztalatokra. Van innen kiút?



2014. febr. 3. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én szóbe se állnék olyannal aki megcsalt (ezt abból gondolom hogy voltak előzményei) a kérdést meg szerintem megválaszoltad azzal hogy nem bízol benne
2014. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolat alapja a bizalom.

Neked kell eldöntened, hogy fel tudja-e építeni mégegyszer a bizalmat a párod, vagy nem.

Ha nem fog neki sikerülni, akkor nincs értelme tovább folytatni a kapcsolatot.

2014. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a "ha ló nincs akkor jó a szamár is "tipikus esete,hibát követtél el amikor visszafogadtad.Nem szeretett nem becsült téged amikor otthagyott egy másik nőért,vele volt boldog vele bújt az ágyba nem veled.Amikor meg kirúgták akkor visszakönyörögte magát.Szerintem Te sokkal jobban szereted őt mint Ő téged és ezzel a párod erősen visszaél.Milyen élet az ahol minden nap, minden órában arra kell gondolnod,hogy mikor talál egy másik lányt és mikor lép le újra.Vegyél egy nagy levegőt és rúgd ki!Legalább az önbecsülésedet tartsd meg.
2014. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van. ne folytassátok. Nem véletlenül hagytátok abba, és gondolj bele, hogy ha annyira okés lenne minden, akkor Te sem rágódnál ezen ;) gondold végig, hogy mit csinált, és hogy még te magad sem bízol benne, ez pedig egy alappillére kellene, hogy legyen a kapcsolatotoknak. Ha ez hiányzik, akkor később csak még rosszabb lesz, mint az előző szakításotokkor.
2014. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Első fizikailag nem, de érzelmileg megcsalt.

A bizalom tényleg a kapcsolat alappillére, tényleg hadilábon állok vele, de úgy érzem a szeretetem elég erős ahhoz, hogy ki tudjam építeni újra.

Nagyon sokat beszélgetünk, őszintén. Ő elmondta, hogy rájött, hogy nagyot tévedett és ő csak engem akar, velem képzeli el a jövőjét, de sajnos a másik lány még nem közömbös neki. Abban reménykedem, hogy nem hiába kezdtük újra, és hogy tényleg lehet közös jövőnk együtt. Csak ez a sok rossz érzés, ami bennem van emészt rendesen...

2014. febr. 3. 10:57
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából megoldani szeretném a problémát, és nem kilépni, de minden vélemény érdekel!
2014. febr. 3. 11:00
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen nagyon nehezen létezhet, hogy egyrészt veled képzeli el a jövőjét, ugyanakkor a másik lányért van oda... nem gondolod, hogy a kettő kicsit üti egymást?
2014. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A lányoknak,nőknek az a legnagyobb hibájuk,hogy megbocsátanak mindent ha szerelmesek.Mi férfiak erre képtelenek lennénk,mert elviselhetetlen az a tudat ,hogy egy más férfival szeretkezett.

Látom téged se lehetne lebeszélni arról ,hogy együtt maradjál azzal a férfival,pedig nagyon rosszul döntöttél mert később még nagyobb csalódások fognak érni.Mondom ezt neked férfiként,persze ez téged ez nem befolyásol mert Te is a szíved alapján döntöttél,pedig az eszedet kellene használnod,de a szerelmes nők egy része képtelen erre,belétek van ez kódolva.

2014. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Éppen ezért bizonytalankodom, mert szerintem is üti egymást. Ő azt mondja, hogy neki az a másik már nem kell, és hogy ezt tartsam szem előtt, meg azt hogy ha nem szeretne, akkor nem velem lenne.


Külön örülök, ha férfi ír. :) A rózsaszín ködös szerelmen rég túl vagyok, nem tudom ezt annak betudni. Nagyon szeretem és nagyon erős kötelék van kettőnk között, sok-sok szép közös emlékkel. Igen, a szívemre hallgattam, nem bírtam ki, hogy ne adjam még egy esélyt, de mint látod az eszem is harcban van még. Megbocsátani nem tudtam, hiszen akkor nem panaszkodnék itt. Valószínű hasonló esetben én is ezeket tanácsolnám, amit ti most nekem. Most is, de ezelőtt rendkívül elítéltem az ilyesmit, és fel nem tudtam fogni, hogy még kérdéses lehet ezek után az, hogy folytatódhat a kapcsolat. Most látom csak igazán, hogy velünk is megtörtént. Iszonyú nehéz, a dolgok átértékelődnek benned és ez egy olyan dilemma, amihez én túl buta vagyok.

2014. febr. 3. 11:20
 10/13 anonim ***** válasza:
azért írtam, amit írtam mert én is ezen vagyok túl, és hidd el, addig nem lesz jobb, míg nem változik valami. Ha más nem, egy -részedről- harmadik személy miatt úgyis meg fog változni a véleményed.
2014. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!