Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fájlalja a szívemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájlalja a szívemet?

Figyelt kérdés

A volt barátomról van szó. Azt mondja csókoljam meg szenvedélyesen, táncoljak neki szexisen, "cumizzam le", huncutkodjunk úgy mint régen. Mert hiányzik neki, és sokat gondol ezekre. Meg még azt is szokta csinálni, hogy néz engem komolyan, és hirtelen elmosolyodik. Erre nekem is mosolyognom kell. Azt mondja, hogy azt várja, hogy végre bevalljam neki hogy szerelmes vagyok belé.


Fájnak ezek a dolgok, mert én még mindig vele lennék a szívem szerint, de az eszem nem engedi, már nem bízok meg benne. Most barátok vagyunk, de érzem hogy ez több, mint barátság, mert sokkal jobban előkerül témába a szexualitás, mint barát-barát közt szokás. És folyton nosztalgiázunk a régi szép időkre emlékezve.


Tudat alatt élvezem és én is ezt akarom hallani, amiket mond, jólesik hogy kicsit mintha együtt lennénk, de mégse...


Miért fájlalja a szívem?


2014. febr. 4. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Barátot az ember a nyári táborban szerez. Minek szopatod saját magad?


Elhiszem h hiányzik neki a lecumizás.


Nem egészséges dolog, amit csinálsz, inkább hagyjátok békén egymást.

2014. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jó vele a szex, akkor folytasd érzelmek nélkül. Ha nem és még mindig szereted, adhatnál neki egy esélyt...
2014. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!