Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok felszedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attila2142 kérdése:

Miért nem tudok felszedni egy lányt akibe mér közel 1,5 éve szerelmes vagyok? Pedig én már szinte mindent megpróbáltam?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagy az esete. Próbálkozz másnál, én is így jártam, mint te és nagyon nem érte meg az a 1,5 év...

Lépj túl rajta

2014. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na? Naaa?? Naaaaa??? Szerinted miért nem? Talán,mert csúnyának tart? Nálam is teperhetettek 1-2 évig bárki,de hiába ha rájuknéztem és kivert a hideg verejték. -.-' Hogy 1,5 alatt nem esett le,akkor biztos az agyi kapacitásod sem imponáló.

En talkoztam egy atom pasassal,az akire ránézel és rogton lesz hat orgazmusod...Az elso komolyabb beszelgetes utan rajottem,hogy ez segg hulye! Ugyhogy gyorsan koccolva lett... Az is hivogatott vagy fél évig...figyelmen kivul hagyta hogy sosem hivtam vissza... -.-' IQ Fighter.

2014. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem biztos hogy nem tetszel neki. :) Nekem pl. a barátom egy évig próbálkozott, mire észrevettem. A szépség pedig relatív. Don't worry! Be happy! :))
2014. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy az, hogy jól nézek ki, nem is vagyok sík hülye és tavaly még ő monda azt nekem, hogy szeret.
2014. febr. 4. 09:44
 5/8 A kérdező kommentje:
ezért nem adtam még fel mert hiszem, hogy lehet belőle valami
2014. febr. 4. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:
mit értesz azalatt, hogy mindent megpróbáltál? És miért nem jöttetek össze akkor, mikor bevallotta, hogy szeret? elég furcsa így a sztori :D
2014. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 9 évig fűztem egy csajt mire beadta a derekát!
2014. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy mindent, ez hosszú lenne elmesélni, és nekem már csak 5 hónap van hátra különben örökre elvesztem
2014. febr. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!