Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 168 cm-esen alacsonynak számítok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168 cm-esen alacsonynak számítok?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok, és azt szeretném tudni, hogy nagyon alacsonynak számítok a nők körében, és ha igen, ti nem tudtok valami mesterséges vagy természetes módszert, hogy magasabb legyek?
2014. febr. 4. 22:50
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Akkor mégis csak van egy halvány reménysugár.

Jó ezt hallani. :)

2014. febr. 4. 22:57
 12/32 anonim ***** válasza:

176 vagyok, én rám is mondták már nők h alacsony, főleg ha csak net-en leirom

optikai tuning segithet: gyúrás, jó ruhák

2014. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
én is annyi vagyok:) csak fiatalabb, de alacsony ja... de sztem kb 170 centiig én nem problémáznék lánynál... azt a 2 centit ki nem szarja le lehet észre se venni, és szerintem azért nincsenek kevesen ebbe a kategóriában és lányoknál ez szerintem majdhogynem a pontjó.... szerintem.... :D
2014. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nekem a 173 még sohasem okozott problémát nőügyileg :D Még nálam magasabb csajom is volt... Meg sok ilyen párt ismerek am.. nyugi majd a lányok is 30 éves kor körül már nem annyira nézik ezt... de a normálisabbak fiatalabbon sem szóval no para,legyen dumád,légy magabiztos és menni fog ;)
2014. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Én 167 vagyok, 22 éves. Engem eddig semmiben nem hátráltatott...:)
2014. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Jó ezt hallani :)
2014. febr. 4. 23:07
 17/32 anonim ***** válasza:

193cm vagyok és ez a magasság keserítette meg az életem.Hirtelen nőttem és elképesztően sovány lettem,zsiráfnak hívtak.Mostanra talán javult a helyzet,15 kilót híztam,de így is vékony vagyok,csajom nem volt még.Nagyon megalázó volt ahogy mindenki fitogtatta a fölényét velem szemben...20as karom volt haver.Szóval valahol ad,valahol elvesz az Úr.

Adott magasságot,elvette az izmokat...ha te alacsony vagy,de izmos,semmivel sem vagy rosszabb helyzetben,mint én.

2014. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok izmos, de lehet másban jobb vagyok bár a fene se tudja. :D
2014. febr. 4. 23:11
 19/32 anonim ***** válasza:

üdv az alacsonyok klubjában

hidd el, egyáltalán nem akkora átok mint amekkorának elsőre tűnik

ettől még lehetsz jó kiállású és jóképű is, amúgy is rengeteg csinos alacsony lány van (nekem alapból jobban tetszenek)

2014. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Én hiszek neked utolsó, de sajna errefelé nincs sok alacsony csaj, és ha van is az is csak "volt" mert párkapcsolatban van(nak) már.
2014. febr. 4. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!