Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 168 cm-esen alacsonynak számítok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168 cm-esen alacsonynak számítok?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok, és azt szeretném tudni, hogy nagyon alacsonynak számítok a nők körében, és ha igen, ti nem tudtok valami mesterséges vagy természetes módszert, hogy magasabb legyek?
2014. febr. 4. 22:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, én is alacsony vagyom és van barátnőm és boldog vagyok. 24F / 166 cm
2014. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
*vagyok
2014. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Igen, pici vagyol.
2014. febr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én ilyen magas vagyok lány létemre és a barátom legalább egy fél fejjel magasabb nálam. Engem zavarna, ha kb ugyanolyan magas lenne, mint én, az meg pláne ha alacsonyabb lenne nálam. :/ De alacsonyabb csajoknál lehet esélyed.
2014. febr. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hozzám igen, 174cm magas vagyok...de a férjem és köztem csak 4 cm van a javara ...de ezt is sokan kritizálják...engem nem érdekel amúgy... Alacsonyabb férfi mellett nem érzném jól magam..
2014. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Én is aránylag magas vagyok (185cm)... de vékony! Szóval nem vagy te sem rosszabb helyzetben. Inkább lennék egy 10essel kissebb meg izmosabb :D (Nekem a becenevem colos volt 1-2 évig szakiban :D )


Vannak azért bőven picike lányok (150-160 cm körüliek) nem hiszem hogy sok aggódni valód lenne.


Ja és ha milliomos vagy ajánlom:D


[link]


21f

2014. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
most komolyan hagyjuk már ezt vannak még picike lányok maszlagot. Azok a legaljasabbak és legkirekesztőbbek. Én is csak 170cm vagyok, és legtöbb elutasítást azt tőlük kaptam az ilyen 160cm alattiaktól... Mert neki kell a védelem, meg ha felveszi a 12cm-es magassarkúját, akkor már magasabb nálam bla bla. Min 175cm-nek kell lenned ahhoz, hogy reális esélyed legyen hosszabb távú párkapcsolatra. Amúgy kérdező, ezt te magad is tudod, hogy jelentős hátrányban vagyunk a mély-növésünkkel, ezt ne tagadd. Sőt hogy helyzet még rosszabb legyen, egyre több magas 170-175cm körüli v még ettől is magasabb nő, akiknél 100%-ra esélytelenek vagyunk a 170cm-el. Reálisan a nők 1-5%-nál van esélyed, ha alacsony vagy. A társkeresés csak az egyik negatív oldala az alacsonyságnak.
2014. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Igen... de nem akarom egyedül leélni az életemet pont a magasságom miatt! Szeretnék én is egy családot, vagy ha azt nem akkor legalább egy hosszabb párkapcsolatot. Ennyire nagy kérés a világegyetemnek ezt teljesítenie? Akkor meg mi a fenéért születtem erre a világra?
2014. febr. 5. 19:43
 29/32 anonim ***** válasza:
Úristen 170 cm-es vagy utolsó, én ölni tudnék azért a plusz 5 centiért ( én 165 cm vagyok ), hát nem fura? Amúgy nekem van barátnőm..., de persze nehezebben találtam az igazira rá, de lehetséges a pártalálás, csak meg kell érte jobban küzdeni, tehát a kérdező a 168 centijével sem a legorsszabbak közé tartozik.
2014. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Aki a 170cm-t okolja,hogy nem megy a csajozás,az csak kifogást keres... ott más probléma van. Tudom,hogy nem túl sok ez a magasság de én hátrányát még nem éreztem,persze nem a 2 méteres csajoknál próbálkoztam soha sem... 17F/173
2014. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!