Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki nagyon jó barátom is, ráadásul a kollégiumban is egymás mellett lakunk, ezért nagyon sokszor találkozunk. Neki nincs barátnője és nekem sincsen barátom. Sokszor mentünk el együtt bulizni és kicsit ittasan lefeküdtünk egymással és minden buliba csókolózunk, de másnap nem beszélünk róla soha, úgy teszünk mintha semmi nem történt volna.

2014. febr. 5. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elbeszélgetnél vele erről?
2014. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem dugópajtásnak gondol téged és lássuk be, igaza is van.
2014. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondjak neki és nem akarom elrontani a barátságot.
2014. febr. 5. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:

És suliban legalább barátként felvállal Téged, vagy az is ciki neki ha veled látják?


Jobbik esetben is, ha csaj nem ad rá okot hogy teperjünk érte, mert így is megkapunk tőle mindent, akkor nagyon nem fogunk a kedvében járni. Örülünk neki, hogy vele szexelhetünk, de azért nem körülötte forog minden gondolatunk.

2014. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze beszélgetünk mindig, csak mások nem tudják, hogy ilyenek történtek, vagy nem foglalkoznak vele.
2014. febr. 5. 14:05
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem értem mi a para. Mi a célod? Hogy lesz-e a srácból szerelem kamut szopó bólogató kutyus? vaú vaú? >:)
2014. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen értem, nincsen célom csak nem látok tisztán ebben a helyzetben és gondoltam kívülről talán egyszerűbb átlátni...
2014. febr. 5. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes "barátság" ez. Talán, ha nem adnád magad ilyen könnyen, kicsit visszább fognád magad, érdekesebbnek tartana és nem tenne úgy, mintha semmi sem történt volna. Ezt a helyzetet egyébként nem érzed megalázónak?
2014. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég érdekes felállás. Főleg akkor lesz bonyolult, ha valamelyikőtök talál valakit. Akkor a másik egyből féltékeny lesz. Ezzel tudsz valamit kezdeni?
2014. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!