Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon érez irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon jóban vagyok.. vagyis bátyámnak a volt osztálytársa de mindig egy társaságba vagyunk és neki van barátnője már 4 éve.. de mostanában nagyon sokat beszélünk telefonon és mindig mondja, hogy mennyire szeret velem beszélgetni és célozgat ilyenekre, hogy ha egyszer összejövünk.. meg meglátogat és azt mondja hogy csak arrafele járt.. és közben elmegy a barátnőjéhez akit tökre szeret.. és nem tudom hova tenni a dolgokat, vajon érez valamit irántam ? A segítségetekre lenne szükségem 16/L
2014. febr. 2. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megfordult a fejében, hogy milyen jók lennétek együtt, de ha a barátnőjéhez jár vissza, ne vedd komolyan.
2014. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát azért komolyan veheti attól hogy a barátnőjéhez jár vissza, annyit jelent hogy nem akarja őt ott hagyni ha nem biztos a másik..


Két lány is tetszik neki, az egyikkel jár egy ideje már a másik meg egy új dolog, és ennyi.. ha beszélnél vele vagy valami szal fojtatódna a történelmi szál köztetek, válaszút elé késztethetnéd hogy válasszon, mert az nem jó ha kettővel is kavar..


22/f

2014. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!